Jump to content
  • 0

TECHNICAL ERROR: unable to save carrier


tomasinoo

Question

25 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Znajdź w linii 122 od zamówienia address.tpl

li_content['update'] = '<a href="{$link->getPageLink('address', true, NULL, "id_address")}'id_address'&back={$back_order_page}?step=1 {if $back}&mod={$back}{/if}" title="{l s='Update'}">» {l s='Update'}</a>';

Spróbuj  zamienić na to :

li_content['update'] = '<a href="{$link->getPageLink('address', true, NULL, "id_address")}'id_address'&back={$back_order_page}&step=1{if $back}

&mod={$back}
{/if}

" title="
{l s='Update'}">» {l s='Update'}

</a>';

Pamiętaj, że nie mogą wystąpować dwa znaki zapytania  (?step=1 & ?id_address=x) w adresach.

 

Myślę, to powinno pomóc - jeżeli nie przyczyna jest gdzieś indziej.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jak usunąłem addthis to błąd przestał się pojawiać. Addthis dodane mam przez moduł stopki. Lecz nie widzę, nie mogę znaleźć, gdzie to zmienić. Gdzie taki moduł siedzi, przejżałem juz sporo i nigdzie go nie widzę. Bo nie chce się go pozbywać. Jest np w product.tpl ale nie ma co tam zminić co do http.

Edited by tomasinoo (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

w header.tpl jest tylko to

{literal}
<script type="text/javascript">
var addthis_config = addthis_config||{};
addthis_config.data_track_clickback = false;
</script>
{/literal}

 

z tego co pamietam to było to dopisywane aby nie wychodziły na końcu adresy #wqw4qe takie znaczki.

Edited by tomasinoo (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Znalazłem ten plik zminiłem na https ale to nic nie dało :( Już nic nie kumam wcześniej to pomogło teraz nie. Wyłączyłem moduł i teraz nadal nie dziła więc to musiał byc zbieg okolicznośći. W konsoli pokazało mi kilka błędów lecz nie związanych z tym błędem. Powyłączałem maduły typu slider facebook google + błędy poznikały. Usunołem casch i nadal to samo.

Edited by tomasinoo (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dla potomnych:

1. zmieniełm http na https modułu który się wyświetlał na stronie (w sumie to go usunołem bo zwlanił stronę.

2 Zmieniłem php na wersje 5.3 z Zend Optimizer oraz IonCube bo taki potrzebuje.

3. Poodznaczałem inne opcje i zostawiłem tylko te na czerwono.

allow_url_include allow_url_fopen

file_uploads

register_globals

magic_quotes_gpc

session.use_cookies

session.use_only_cookies

session.use_trans_sid

session.bug_compat_warn

always_populate_raw_post_data

short_open_tag

display_errors output_buffering

Odblokowanie funkcji eval()

 

Odpukać ale zaczęło na szczęscie działć.

Edited by tomasinoo (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nic z tego już nie rozmumiem było dobrze jak sprawdzałem przez jakiś 2 dni. Znów mam zgłoszenia że jest błąd i faktycznie jest. Więc tamte ruchy nic nie dały tylko dlaczego było oki? Do tego doszło żę w przypadku przedpłaty oraz przy odbiorze jest błąd natomist zapłać poprzez transferuj.pl rozjeżdza się strona :(

Edited by tomasinoo (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Podpinam się pod pytanie, czy jest na to jakieś rozwiązanie??? faktycznie błąd wydaje się wyskakiwać częściej w przeglądarce chrome, ale jak dla mnie zmiana na zamówienie w 5 krokach nie jest rozwiązaniem.

 

Czy ktoś pomoże?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

 

Znajdź w linii 122 od zamówienia address.tpl

li_content['update'] = '<a href="{$link->getPageLink('address', true, NULL, "id_address")}'id_address'&back={$back_order_page}?step=1 {if $back}&mod={$back}{/if}" title="{l s='Update'}">» {l s='Update'}</a>';

Spróbuj  zamienić na to :

li_content['update'] = '<a href="{$link->getPageLink('address', true, NULL, "id_address")}'id_address'&back={$back_order_page}&step=1{if $back}

&mod={$back}
{/if}

" title="
{l s='Update'}">» {l s='Update'}

</a>';

Pamiętaj, że nie mogą wystąpować dwa znaki zapytania  (?step=1 & ?id_address=x) w adresach.

 

Myślę, to powinno pomóc - jeżeli nie przyczyna jest gdzieś indziej.

 

Не помогло! нужно искать в order-address.tpl

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...