Jump to content

Nejnižší hmotnost objednávky


JAKCRABBIT

Recommended Posts

A se zase neumíš slušně chovat,snažil jsem se ti poradit a ty si hned na mě vyjel jestli to máš napsat jěště jednou....
Takže ti řeknu jedno:jen blázen ti vyexportuje svoji databázi s produktama,nad jejichž přidáváním strávil moře času....
A za druhý timhle přístupem moc rad nezískáš....

Link to comment
Share on other sites

Bože, takže ještě jednou:

1) Nastavil jsem limit, že se má zobrazit dopravce od objednávky převyšující 10kg. Pokud tedy není objednávka vyšší jak 10kg, neměl by se zobrazit dopravce.

2) Dopravce jsem zakázal, pokud je mimo limit.

3) I když udělám objednávku s váhou 2kg, nabídne mi to dopravce, kterej je určenej pro objednávku nad 10kg.

Tak se tedy ptám, kde je chyba a jak jí odstranit?

Link to comment
Share on other sites

Takže řešení, jedná se o bug, kterej se vyskytuje i ve verzi 1.2:

classes/carrier.php

Ve funkci:

checkDeliveryPriceByWeight

Najít:

AND '.floatval($orderTotal).' < r.`delimiter2



Nahradit:

AND '.floatval($totalWeight).' >= w.`delimiter1`




Ten samý bug je i v PriceByPrice, řešení stejné.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Mám podobný problém, ale s nejnižší cenou, zkoušel jsem změny dle tvého návodu, ale něco dělám špatně. Mám nastavené cenové rozsahy, mimo rozsah zakázat dopravce, ale stejně mi to při objednávce např. za 50,-Kč nabídne Českou Poštu, ikdyž má rozsah od 300,-Kč, v příloze přikládám Carrier.php, kdyby někoho napadlo co to může být. Mám Prestu 1.1.0.5, předem dík

Carrier.php

Link to comment
Share on other sites

takže když zadám AND '.floatval($orderTotal).' >= r.`delimiter1`, tak to funguje, ale místo toho přestanou fungovat pdf faktury (FPDF error: Some data has already been output, can't send PDF file)

Link to comment
Share on other sites

takže když zadám AND '.floatval($orderTotal).' >= r.`delimiter1`, tak to funguje, ale místo toho přestanou fungovat pdf faktury (FPDF error: Some data has already been output, can't send PDF file)


Sorry, ale už si vyčerpal i kredit nápovědy pro úplný blbce, takže ti postnu ještě jednou ten postup, dej si facku a navštiv očního lékaře.



classes/carrier.php

Ve funkci:

checkDeliveryPriceByWeight

Najít:

AND '.floatval($orderTotal).' < r.`delimiter2



Nahradit:

AND '.floatval($totalWeight).' >= w.`delimiter1`




Ten samý bug je i v checkDeliveryPriceByPrice, řešení stejné!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Když dám w místo r v checkDeliveryPriceByPrice, tak mi to napíše: Litujeme, ale zboží Vám bohužel nemáme jak dopravit!, takže tam musím r, nic jiného jsem neměnil, když nahraju původní Carrier.php, tak jdou faktury, ale ne rozsahy dopravců

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...