Jump to content

Script Shopmania


adigabrio

Recommended Posts

Salut,

 

Ma tot chinui sa pun scriptul Shopmania pe site dar imi da eroarea Fisierul nu pare a fi un datafeed valid (contine tag-uri HTML: , , ).

Am descarcat scriptul de pe siteul lor, l-am dezarhivat la-am pus in public_html am setat in cont siteulmeu.ro/datafeed_shopmania_prestashop.php, dar nimic.

 

va rog mult cine poate sa ma ajute.

Edited by adigabrio (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Salutare,

si eu am o problema asemanatoare, dupa ce am facut upgrade la versiunea 1.5.6.0 data feedul nu mai este valid nici pentru shopmania si nici pentru cauti.ro.

Folosesc acelasi datafeed pentru ambele, respectiv scriptul data feed de la shopmania.

Eroarea pe care o primesc este ERROR_EMPTY_RESPOSE  Pagina web nu se poate încărca, deoarece serverul nu a trimis date.

 

 

Multumesc de ajutor.

Link to comment
Share on other sites

Salutare,

si eu am o problema asemanatoare, dupa ce am facut upgrade la versiunea 1.5.6.0 data feedul nu mai este valid nici pentru shopmania si nici pentru cauti.ro.

Folosesc acelasi datafeed pentru ambele, respectiv scriptul data feed de la shopmania.

Eroarea pe care o primesc este ERROR_EMPTY_RESPOSE  Pagina web nu se poate încărca, deoarece serverul nu a trimis date.

 

 

Multumesc de ajutor.

 

Salut,

 

Incearca sa pui un script gol adica sa descarci scriptul de presta de pe shopmania si sa-l urci cu filezilla. Posibil sa ai acolo o problema, presta 1.5.6 are alte tabele etc sidin cauza asta nu il recunoaste. dupa ce l-ai urcat incearca sa dai din nou validare feed.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
×
×
  • Create New...