Jump to content

PrestaNews module


boomer

Recommended Posts

Koupil někdo a otestoval PrestaNews module?

http://www.prestastore.com/front-office-features/169-front-office-features-prestanews.html

Případně nevyvinul někdo něco podobného?

Jde mi o to abych měl nějakou sekci jako news, blog, recenze nebo tak...nejlépe se strukturou kategoriíí a dalo se tam publikovat aniž by člověk musel uvažovat nad tím kam vrazí odkaz na ten daná článek.....

Link to comment
Share on other sites

Já bych to řešil tak, že bych si nainstaloval bokem ve složce Wordpress, miniRS nebo nějaký jiný blogovací engine a na prestu pak nahodil RSS bloky s výstupy z těchto blogů - psal bys novinky na blog (čím bys měl i vlastní blog, jak se dnes hodně on-line shopů "chlubí" ;) a zároveň i ten novinkovač ... Kategorie by u RSS byly těžší, ale zase stačí dát třeba blok na recenze a zvlášt blok na novinky a v každém tahat z tvého blogu RSS jen z té kategorie, tzn. na blogu bys měl kategorii novinky a kategorii třeba recenze... Možná ještě zajímavosti,ale více bych snad už na shop ani nestrkal, aby lidi přes samé čtení nezapomněli nakupovat :)

http://blog.nerdi.cz - zde je ukázka, ještě tedy nemám propojeno přes blok se shopem (a uvažuju, že se ani do toho blogu nakonec pouštět nebudu a raději budu psát jen na Facebook, kde to sleduje více lidí) - nahoře je lištička, takže zákazníci pořád mohou i z blogu hned přistupovat k nejzajímavějším produktům...

Jinak nějaký CMS free modul na takové úrovni, jako je ten placený tu určitě není, bohužel...

Link to comment
Share on other sites

Jjj napad me nejakej takovej system treba na subdomene...ale i tak bych to radeji jako soucast Presty.

Nemyslim, ze obsah je na skodu, samozrejme jak rikas, vseho moc skodi.

Myslim, ze vyhoda dobre napsanych clanku je v dalsim zdroji trafficu a taky je muzes valit na bookmarkovaci portaly apod beze strachu, ze dostanes kick za komercni odkazy...

Koukal jsem Ti na shop, pekna sablona a peknej widget nahore ;-)

Link to comment
Share on other sites

PrestaBoard jsem dříve zkoušel, ale kromě nové úvodní stránky adminu to myslím víc nedělalo... Jen že jste si mohli na úvodní stránku navěsit nějaké widgety, tzn. se vám ihned po přihlášení zobrazily místo klasického grafového koláčku bloky třebas s vyhledáváním, přímým odkazem k vytvoření produktu a kategorie, aniž bych musel najíždět do "katalogu", RSS kanálem a možností rovnou vypnout a zapnout obchod (aniž bych musel do nastavení), a statistikou produktů, jinak tehdy nic jiného tuším, takže jestli něco nepřibylo, pro Boomerovy účely to asi nebude moc vhodné

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...