Jump to content

Produkty powiazane


Recommended Posts

Prestashop 1.5.4

 

hej

Mam pytanie o produkty powiazane.

Jak zrobic by produkty powiązane były pod opisem głównego produktu. Obecnie sa w zakładce "zobacz też" ale trzeba tą zakładkę kliknąć by je zobaczyć.

Jak zrobić by były widoczne na stronie od razu bez klikania w zakładki.

 

Który moduł za to odpowiada?

 

Czy sa ew jakieś darmowe moduły do takiej prezentacji produktów powiązanych?

 

dzięki

Edited by RogerThat (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

pytanie jest następujące:

 

domyslnie ten feature wyświetla się w zakładkach. Aby był widoczny cały czas, trzeba by było ustawić aby pierwsza widoczną zakładką była ta z powiązanymi produktami. Jak sądzę, szukasz innego rozwiązania, tj. chcesz przenieść powiązane produkty z zakładki w inne miejsce?

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie. Chcę tak zrobić by nie mieć żadnych zakładek. Są one srednio widoczne dla klienta. Moim marzeniem jest zrobić tak by było wszystko na jednej stronie czyli opis ze zdjęciem przedmiotu a poniżej produkty powiązane.

 

Zaraz spróbuję to co napisał  presta4you i zobaczymy czy w ogóle dam radę bo nie jestem jakoś ogarnięty w takich rzeczach.

 

Gdyby ktoś miał jakaś inną propozycję to proszę o odpowiedź. Ten temat moim zdaniem jest dość ważny.

 

 

Edit:

 

Zrobiłem tak jak poradził presta4you. W sumie od biedy może tak zostać jeżeli nic się nie znajdzie lepszego. Wadą jest to że nie ma napisanego:Produkty powiązane, czy Zobacz również. Można to rozwiązać dodając na końcu każdego opisu te stwierdzenia no ale trzeba teraz wszystko poprawiać.

 

Obecnie wygląda to tak:

Przechwytywanie_1_JPG_300x300_q85.jpg

Edited by RogerThat (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...