Jump to content

Facebbok slider wysuwa się "pod" Nivo Slider


Recommended Posts

Witam mam problem odnośnie wysuwanego slider fb. Mam włączonego nivo slider gdzie przeskakują mi zdjęcia a po lewej stronie mam slidera fb. Jak najade na slidera z fb to wysuwa mi się on "pod spód" nivo i nic nie widać jeśli zjadę niżej wszystko jest ok. Da rade jakoś temu zaradzić tak aby jak najade na slider facebook'owski aby on był "na górze" ?. Slider był tworzony poprzez http://fbslider.bossbyte.com/.
 

Link to comment
Share on other sites

Jak będziesz wchodził na stronkę miałbym prośbę przy okazji czy mógłbyś zobaczyć dlaczego jak np. dodam do koszyka jedna sztukę danego produktu wejdę w koszyk i zwiększę na np. 2 lub więcej sztuk to cena całkowita jest niezmieniona, zmieni się dopiero po odświeżeniu strony. Mam także problem z płatnościami ponieważ mam na sklepie jedną walutę a przy zakupie wyskakuje mi opcja że akceptuję płatność w euro mimo że ta waluta jest u mnie nie aktywna. Jak dam na euro to i tak nie działa tylko cofa mi proces zakupu do 1szego kroku :/ ;). Z góry dzięki :)

Edited by Maniek89 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

A więc tak :
- Slidera udało mi się zrobić zmieniłem w css  w sekcji HEADER wartość #header {position:relative; z-index:101; padding:0px 0 0 0; width:100%; margin:0;} na #header {position:relative; z-index:100; padding:0px 0 0 0; width:100%; margin:0;} i jest elegancko :) z góry dzięki za naprowadzenie czego się czepić aby to naprawić :) Mam nadzieję, że takie rozwiązanie nie spowoduj zadnych rozjazdów na stronie ? Czy lepszym rozwiązanie będzie zwiększenie wartości z-index w pliku bb_fbslider ze 100 na 101 a w header.tpl wartość #header {position:relative; z-index:101; padding:0px 0 0 0; width:100%; margin:0;} zostawić bez zmian ?
- Co do koszyka szukałem trochę jak to rozwiązać ale nie znalazłem dobrego rozwiązania więc dalej jest lipa
- Z walutą także dalej stoję w miejscu 

Im więcej testów co do prawidłowego działania presty tym więcej błędów się pojawia :/

Edited by Maniek89 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...