Jump to content

Zmiana polożenia zdjęć produktów


Recommended Posts

Witajcie, Chciałabym zmienić sposób wyświetlania zdjęć dla danego produktu. W tym momencie mam trzy małe zdjęcia obok siebie a chciałabym, żeby jedno z nich wyświetlało się duże w lewym górnym rogu strony produktu wystawionego. W tej chwili wygląda to tak jak w załączeniu

 

 

Jaki moduł jest za to odpowiedzialny i jak to zmienić. Z góry dziękuję za pomoc.

post-591073-0-43161000-1382650440_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo za odpowiedź, udało mi się to zmienić.

 

A proszę jeszcze o informacje: 

Pod zdjęciem mam moduł: "inne produkty z kategorii" a poniżej dopiero opis produktu. Jak zamienić miejscami te dwa moduły? Tak, zeby pod zdjęciem był zaraz opis produktu a dopiero potem "inne produkty z kategorii"

Link to comment
Share on other sites

No i pojawiło sie kolejne zagadnienie. Otóż: Chciałabym usunać dwa paski położone po prawej stronie produktu, oznaczone na załączonym jpg, a na to miejsce wstawić pełny opis produktu.

 

Domyślam się, że znowu należałoby zajrzeć do pliku product.tpl. 

post-591073-0-14744000-1383135014_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Baaardzo dziękuje! Chciałabym jeszcze zmienić dwie rzeczy:

 

1) Chciałabym żeby nad ceną była dodana jedna linijka, gdzie mogłabym wprowadzić cechę produktu. Czy produkt jest nowy czy używany: Prawie mi się to udało, ale niestety wysypywała mi się całe ułożenie strony. Zapewne w product-list

 

2) chciałabym żeby po przecenie produktu stara cena była przekreślona i obok pojawiała się nowa. W tym momencie jest widoczne jak się wejdzie w produkt, a jak chciałabym żeby było to widoczne już na liście produktu.

 

W poźnienjszym czasie chciałabym rónież aby dodawały się oznaczenia w rogu zdjęcia produktu na liście. Nowy produkt, przecene.

 

Bardzo prosze o podpowiedź

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

mam pytanie dotyczące zdjęć. jak można zrobić coś takiego żeby po kliknięciu w miniaturki zdjęć pod dużym zdjęciem nie otwierało się wyskakujące okienko ze zdjęciem? chce żeby tylko po najechaniu na zdjęcie myszką głowne zdjęcie się zmieniło i tyle. wyskakujące okienko powinno się pokazywać tylko jak kliknę duże zdjęcie. da się tak zrobić. proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...