Jump to content

Lista kategorii na stronie głównej i social media LEO CONVERSE


Recommended Posts

Witam jestem nowy na forum i zwykle nie uczestniczę w tego typu społecznościach dlatego proszę z góry o wyrozumiałość.

 

Zainstalowałem skórkę LEO CONVERSE bo to skórka która pozwala stworzyć sklep dla osób z ograniczoną wiedzą na temat kodowania/programowania.

 

Sklep mam prawie gotowy natomiast nie mogę sobie poradzić z trzema rzeczami:

 

1. Jeśli chodzi o listę kategorii na stronie głównej (o tę nad głównym sliderem) to bardzo brzydko (przynajmniej w moim przypadku) rozwija listę podkategorii chciałbym żeby tego nie robiła a klient żeby dostać się do podkategorii musiałby kliknąć nazwę kategorii. Czyli innymi słowy chciałbym usunąć funkcję rozwijania tej listy. post-720590-0-70713000-1382653047_thumb.png

 

2. Nie potrafię podpiąć linków do facebooka, twittera rssa i itp na dole strony, konkretnie do tych: post-720590-0-95048800-1382653046_thumb.png  jak i gdzie to zrobić?

 

3. chciałbym zmienić przyciski przewijania pomiędzy kartami produktów (poprzednia, następna) na bardziej widoczne jak to zrobić i gdzie je znaleźć?

 

 

Będę wdzięczny za pomoc w ukończeniu sklepu, w razie w ,również służę pomocą w co do konfiguracji leotheme. 

 

Pozdrawiam

 

 

Edited by MrLawrence87 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

noo to w takim razie szablon ten korzysta z jakiegoś niestandardowego rozwiązania o którym niestety mi nic nie wiadomo

najłatwiej będize sprawdzić jakie moduły masz dołączone do footer, tj. zakładka: moduły > pozycje

następnie wyszukujesz modułow dołączonych do "displayFooter" i po kolei sprawdz strony konfiguracyjne tych modułów

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...