Jump to content

Řazení kategorií


boomer

Recommended Posts

cislovanim sa da dosiahnut to co potrebujete. ak zadate nazov kategorie napr 01.BETA, dalsiu 02.ALFA, prva sa vam zobrazi BETA, druha ALFA
edit:zabudol som dodat, samozrejme ze tie cisla zobrazene v menu nebudu, iba nazov kategorie....

Link to comment
Share on other sites

Někde na to řazení kategorií, resp. názvů kategorie byl modul zpracovaný pro menu. Nevím kde jsem to už viděl, já používám také to číslování, napozicuješ si položku kategorie tak jak potřebujuš. Původní modul pro řazení v menu se mi zdál poněkud nedotažen do svého cíle, kouknu jestli to nemám někde na disku!

Link to comment
Share on other sites

cislovanim sa da dosiahnut to co potrebujete. ak zadate nazov kategorie napr 01.BETA, dalsiu 02.ALFA, prva sa vam zobrazi BETA, druha ALFA
edit:zabudol som dodat, samozrejme ze tie cisla zobrazene v menu nebudu, iba nazov kategorie....


tak proc to nepouzijes? :) to pred teckou se nezobrazi...

01.zzz = zzz
02.aaa = aaa na webu
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zajímavé,
každopádně něco se bude hodit. Ovšem řazení dle váhy, resp. číselné posloupnosti lze vyřešit i jinak. Sepíšu podrobný návod...


Na jine reseni jsem zvedav, ackoliv si prozatim nemyslim, ze by bylo neco lepsiho a efektivnejsiho jak samostatny zapis vahy do tabulky kategorii - jednoduche, efektivni, v ramci modulu, ktery zaridi vsechny upravy. Reseni musi byt totiz i aplikovatelne na jiz naplneny shop + nesmi menit nazvy a idecka kategorii.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...