Jump to content

Hromadná úprava cen prostřednictvím MySQL příkazu


parek4u

Recommended Posts

Ahoj

už přez dvě hodiny si lámu hlavu se třema jednoduchými MyQSL příkazy. Rád bych požádal zkušené matadory o radu, kde mohu mít v příkazech problém.

 

Jedná se o aktualizaci všech cen rovnou v databázi, zde jsou tři příkazy pro jeden jediný produkt, takovéto kódy mám pro kompletně všechno zboží. Pokud mi někdo poradí zde popřípadě na skypu jsem ochoten i zaplatit!

 

Pokud budete chtít vypíši sem i jednotlivé chybové hlášky, ale řekl bych že zkušený programátor pozná ihned špatnou syntaxy kódu.

 

Díky, docela to spěchá

UPDATE `ps_specific_price` sp LEFT JOIN `ps_product` p ON sp.`id_product`=p.`id_product` 
SET sp.reduction_type='amount', sp.reduction = 2600 WHERE p.reference like 'TL0104EN%' AND sp.id_currency = 0;
UPDATE `ps_product_shop` ps LEFT JOIN `ps_product` p ON ps.id_product=p.id_product SET p.price = 2974,3802, ps.price = 2974,3802 WHERE p.reference like 'TL0104EN%' AND p.id_tax_rules_group = 1 AND  ps.id_tax_rules_group = 1;
UPDATE `ps_specific_price` sp LEFT JOIN `ps_product` p ON sp.`id_product`=p.`id_product` 
SET sp.price='32,9752',sp.reduction_type='amount', sp.reduction = 39,1661774516344 WHERE p.reference like 'TL0104EN%' AND sp.id_currency = 3;
Edited by parek4u (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Potřebuji tuto úpravu provést hromadně, na ceny v korunách i eurech. Do budoucna budu řešit modulem, nyní potřebuji vyřešit tuto úpravu takto jednorázově přes MySQL databázi. 

 

Opravdu nikdo neví, kde by mohl být problém ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...