Jump to content

Překlad instalovaných modulů ,ručně"


Frees10

Recommended Posts

Dobrý den,

mám problém ohledně překladů určitých modulů. Můj poskytovatel nedovoluje navýšení max_input_vars nad 10 000. Čímž mě to znemožňuje přeložit instalované moduly v administraci.

 

Problém je v tom, že ať hledám, jak hledám tak nemůžu najít soubor, kde to přeložit ve složkách ručně.

 

Jedná se o web http://www.sperkymm.cz

 

Konkrétně na hlavní straně:

Pravý horní roh (Register, My wishlist, My account + Shopping cart + položka Search...

Nadpisy: Featured products, Best seller, New arrivals, Shop now,

Ve spodní části Newsletters, Your e-mail + tlačítko GO

Contact, Sitemap, Bookmark

 

Děkuji za každou radu, momentálně si myslím, že tyto ,,drobné" nepřeložené části zákazníky odrazuji. Děkuji za případnou radu,pomoc

 

Link to comment
Share on other sites

co si tedy udelat zalohu nebo mozna by stacila i cista verze  a udelat to pres localhost , pak uz jen vratis preklady 

 

dale bych zadal o navyseni na 2 hodky ( popsal bych duvod .... jejich NE bych bral jako duvod se podivat jinam ... jaky hosting pouzivas ?) 

Link to comment
Share on other sites

co si tedy udelat zalohu nebo mozna by stacila i cista verze  a udelat to pres localhost , pak uz jen vratis preklady 

 

dale bych zadal o navyseni na 2 hodky ( popsal bych duvod .... jejich NE bych bral jako duvod se podivat jinam ... jaky hosting pouzivas ?) 

 

Mám Wedos, ale v poslední dobe me jejich omezení docela komplikují život :-/

Link to comment
Share on other sites

vcelku byla snima dobra rec, ja tedy az na prestashop uz u nich mam vsechny domeny....  zkus je pozadat o reseni , treba ti poradi nebo ti to na chvilku to zvednou .

 

jen se jeste zeptam na verzi presty ... kdysi jsem mel podobny problem ale prechodem na novejsi verzi se toto vyresilo 

Edited by djmila (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

"je nám líto, ale už nyní je to nastavené na velmi vysokou hodnotu. Pokud nějaká aplikace požadujte více než 10000 položek na vstupu, tak asi bude hodně špatně napsaná."

 

Nemůžou mě navýšit ani casový limit na php skript (pokud to dobře píšu), čili neutvořím upgrade pomocí modulu.

Mám verzi 1.5.4.1, ale tam problém nebude já se potřebuju dostat do překladů instalovaných modulu té šablony.

Ted mě napadlo co kdybych na chvili odinstaloval nějaké moduly, protože limit překračuji asi jen o 800. A poté bych je nainstaloval zpět. Mohlo by to fungovat ? Teoreticky ?

Link to comment
Share on other sites

"je nám líto, ale už nyní je to nastavené na velmi vysokou hodnotu. Pokud nějaká aplikace požadujte více než 10000 položek na vstupu, tak asi bude hodně špatně napsaná."

 

Nemůžou mě navýšit ani casový limit na php skript (pokud to dobře píšu), čili neutvořím upgrade pomocí modulu.

Mám verzi 1.5.4.1, ale tam problém nebude já se potřebuju dostat do překladů instalovaných modulu té šablony.

Ted mě napadlo co kdybych na chvili odinstaloval nějaké moduly, protože limit překračuji asi jen o 800. A poté bych je nainstaloval zpět. Mohlo by to fungovat ? Teoreticky ?

Dobrý den, Váš problém mě docela zaujal, protože jsem také na wedosu, verzi presty mám také 1.5.4.1 a mám šablonu od stejného poskytovatele. U mě tedy s překladem problém nebyl a dělal jsem to právě v administraci. Co mě velmi zarazilo je ten počet 10000, já mám výrazů na přeložení u modulů lehce přes 2000. Nemáte nějaký modul, který má počet frází na přeložení nějak extrémní? 

 

Mohu dotaz ot: Nemusel jste u této stránky http://www.sperkymm.cz/vyrobci nějak upravovat šablonu, mě se u výrobců zobrazuje, že mají nula produktů, ale na stránce konkrétního výrobce je vše v pořádku. Nevím, co s tím, ale bude to problém šablony.

Link to comment
Share on other sites

Dobrý den, Váš problém mě docela zaujal, protože jsem také na wedosu, verzi presty mám také 1.5.4.1 a mám šablonu od stejného poskytovatele. U mě tedy s překladem problém nebyl a dělal jsem to právě v administraci. Co mě velmi zarazilo je ten počet 10000, já mám výrazů na přeložení u modulů lehce přes 2000. Nemáte nějaký modul, který má počet frází na přeložení nějak extrémní? 

 

Mohu dotaz ot: Nemusel jste u této stránky http://www.sperkymm.cz/vyrobci nějak upravovat šablonu, mě se u výrobců zobrazuje, že mají nula produktů, ale na stránce konkrétního výrobce je vše v pořádku. Nevím, co s tím, ale bude to problém šablony.

Pokusím se odinstalovat některé ,,zbytečné moduly" a zkusím to znovu. Ale tak i tak by mě zajímalo jak to přeložit ručně. Stránkku jsem nijak neupravoval vše mám tak jak jsem to dostal. Doporučuji kontaktovat tvůrce je velmi ochotný a pomůže se vším :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...