Jump to content

Moduł pobranie + wybór lokalizacji


Recommended Posts

Witam ,

 

Poszukuje modułu który połaczy mi   odbiór osobisty  razem z wyborem lokalizacji.

 

Mam 3 punkty . Chcialbym aby klient dokonujac zakupu  i przy wyborze odbioru osobistego mógł wybrać lokalizacje z 3 dostepnych.

 

Ktoś moze nakierowac ?

Link to comment
Share on other sites

a stworzenie trzech odbiorów osobistych, tj. każdy inna lokalizacja. np:

- obiór osobisty - punkt odbioru 1 kraków, długa 20

- obiór osobisty - punkt odbioru 2 kraków, polna 12

- obiór osobisty - punkt odbioru 3 kraków, krzywa 15

to jest zdecydowanie łatwiejsze niż modyfikacja modułów / kontrolerów

Link to comment
Share on other sites

Okej tak zrobie. Dzieki

 

 

Mam jeszcze pytanie w którym miejscu mogę zmienić   tekst  z odbioru osobositego  "  Najlepsza cena i szybkość "

 

 

 

Acha i jeszcze jedna rzecz. Ustawiłem w panelu 3 opcje dostawy (odbior osobisty, jednak wyswietla mi sie tylko dwie ...hdyv.jpg

Edited by dees043 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Okej tak zrobie. Dzieki

 

 

Mam jeszcze pytanie w którym miejscu mogę zmienić   tekst  z odbioru osobositego  "  Najlepsza cena i szybkość "

 

 

 

Acha i jeszcze jedna rzecz. Ustawiłem w panelu 3 opcje dostawy (odbior osobisty, jednak wyswietla mi sie tylko dwie ...hdyv.jpg

 

Witaj

 

Zatem aby zmienić tekst Najlepsza cena i szybkość

1) Lokalizacja > Tłumaczenia

2) Modyfikuj tłumaczenia - > Tłumaczenie stron sklepu i klikasz w polską flagę

3) Rozwijasz wszystkie pola.

4) CTRL+F i wklejasz Najlepsza cena i szybkość albo szukasz pozycji order-carrier

5) Zmieniasz Najlepsza cena i szybkość na Oszałamiająca szybkość ;) i zapisujesz

 

Co do braku opcji dostaw to czy masz włączone zaawansowane zarządzanie magazynem?

Jeśli tak to idź do Na magazynie > Magazyny i wybierz swój magazyn do edycji

na dole masz Sposób dostawy i listę zaznaczonych lub też nie opcji dostaw. Trzymając CTRL wyklikujesz wszystkie i zapisujesz.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki .!


 

Co do braku opcji dostaw to czy masz włączone zaawansowane zarządzanie magazynem?

Jeśli tak to idź do Na magazynie > Magazyny i wybierz swój magazyn do edycji

na dole masz Sposób dostawy i listę zaznaczonych lub też nie opcji dostaw. Trzymając CTRL wyklikujesz wszystkie i zapisujesz.

 

 

A jeśli nie mam włączonego zaawansowanego zarządzania ?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...