Jump to content

rachunek zamiast faktury,numery,wygląd rachunku


Recommended Posts

Jestem ciekawy czy jesteście w stanie pomóc mi w zmienieniu faktury vat na zwykły rachunek, zmianie numerowania zamówień i rachunków na z6/000001/10/2013 skrócona_nazwa_sklepu/numer/miesiąc/rok (najlepiej byłoby gdyby numer resetował się z kolejnym miesiącem do 00001 i miesiąc też zmieniał się automatycznie) a po tym wszystkim jeszcze potrzebuję zmiany wyglądu rachunku z invoice standardowego na coś podobnego do tego 


 

Ile zajmie to czasu i ile będzie kosztować??

 

No chyba,że uda mi się to jakoś samemu opanować ??

Link to comment
Share on other sites

sprawa nie jest taka prosta bo ma być zmieniona numeracja, a aby to było zgodne z polskim prawem konieczne jest resetowanie licznika dokumentów na początku każdego miesiąca. Aby to osiągnąć trzeba w bazie danych przechowywać informacje o numeracji dokumentów i zmienić core,

 

bez modyfikacji kontrolerów się nie obejdzie.

Link to comment
Share on other sites

Tak, ale do zmiany numeracji faktur i PS_INVOICE_NUMBER zapisywane w bazie danych co miesiąc, nie powinno być tak trudne.

 

Yes but to change invoice numbering and PS_INVOICE_NUMBER saved in the database every month should not be so difficult.

Link to comment
Share on other sites

trudne nie, ale wymagać to będzie modyfikacje nie tylko szablonu faktury, ale również kontrolerów :)

Czyli nie jest to proste,szybkie ale da się zrobić?

Rozumiem,że nawet z podpowiedzią co,gdzie,z czym i po co sobie nie poradzę..

To,może podpowiecie mi ile to czasu zajmie i ile będzie kosztować??

Pozdr

Link to comment
Share on other sites

Moduł ten wykorzystuje tylko zapisany numer faktury z każdego zlecenia. Specjalny numer faktury muszą być tworzone oddzielnie w kodzie ramach procesu zamówienia.

 

This module only uses the saved invoice number with every order. A special invoice number have to be created separately in code within order process..

Link to comment
Share on other sites

Moduł ten wykorzystuje tylko zapisany numer faktury z każdego zlecenia. Specjalny numer faktury muszą być tworzone oddzielnie w kodzie ramach procesu zamówienia.

 

This module only uses the saved invoice number with every order. A special invoice number have to be created separately in code within order process..

And how hard is that? Can I do it myself? Any clue...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...