Jump to content

Google Analytics - nie działa w ogóle


Recommended Posts

Cześć, prosze o pomoc, bo nie daję rady.

 

Zostałem poproszony o prześledzenie ruchu na dwóch sklepach Presty, jeden to 1.5.4.1 z wersją modułu Google Analytics 1.4.3, drugi to 1.5.5.0 z modułem GA również v1.4.3.

W obydwu przypadkach ta sama sytuacja - Google Analytics nie pokazuje danych ruchu.

 

 

Po odpaleniu i skonfigurowaniu modułu (na pewno dobrze wpisałem username) niby na koncie GA mam "śledzenie zainstalowane" ale nie dzieje się nic. 

Po dodatkowym dowaleniu kodu GA w header.tpl w odpowiednim miejscu pokazuje się wprawdzie "odbieranie danych" w GA, ale 1. nie odbiera, 2. pokazuje bzdury, 3. podgląd "na żywo" nie pokazuje nic.

 

(Internet przeszukałem, ale albo źle szukałem albo nie ma takiego przypadku)

Czy ktoś może mi pomóc?

 

Pozdrawiam.

Edited by koyocik (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

 

Po dodatkowym dowaleniu kodu GA w header.tpl w odpowiednim miejscu pokazuje się wprawdzie "odbieranie danych" w GA, ale 1. nie odbiera, 2. pokazuje bzdury, 3. podgląd "na żywo" nie pokazuje nic.

 

 

witam

 

zwykle staty pokazują się po pierwszych 24h, przeczekałeś ten czas?

aby zweryfikować działanie (czy działa, czy nie), najlepiej właczyć przeglądanie rzeczywiste i po prostu wejść na stronę i zobaczyć czy nasze odwiedziny zostały uwzględnione.

Link to comment
Share on other sites

witam

 

zwykle staty pokazują się po pierwszych 24h, przeczekałeś ten czas?

aby zweryfikować działanie (czy działa, czy nie), najlepiej właczyć przeglądanie rzeczywiste i po prostu wejść na stronę i zobaczyć czy nasze odwiedziny zostały uwzględnione.

 

Przeczekałem, nawet dłuższy, męczę się z tym od 5 dni. 

Co do przeglądania rzeczywistego, to tak jak napisałem "3. podgląd "na żywo" nie pokazuje nic".

Wywaliłem nawet konto z GA, założyłem nowe - nic nie daje. 

 

Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam,

 

Ja mam ten sam problem nie da rady, czego nie robię to nie śledzi statystyk a jak późnej sprawdzam z Panelu GA to brak połaćzenia !

 

Jak tobie się kolego udało czyżby przez skopiowanie ręcznie modułu ? usuń, i wgraj ponownie ręcznie z innej istalki ?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...