Jump to content

Pierwszy produkt do koszyka i... darmowawysyłka


Recommended Posts

Witam,

 

To już mój ostatni post z serii uciążliwych :-) Mam taki mały problem, wiem, że to się wiąże z ustawieniami wysyłki w module wysyłka ale nie wiem jaki myk zrobić, żeby wszystko dobrze "chodziło".

 

Mam takie formy wysyłki:

 

Poczta Polska

Spedycja

Odbiór osobisty - tu wbiłem kwotę 0 zł

 

Mam ustawione w module wysyłka:

Default carrier:

najlepsza cena

Sortuj wg:

cena

Segreguj wg:rosnąco
 
I kiedy wrzucam pierwszy produkt do koszyka od razu w koszyku w rubryce: dostawa pojawia się napis "Darmowa wysyłka" - znika dopiero po tym jak się zacznie realizować zamówienie. A nie ukrywam iż jest to dla klienta rażąca zmyłka.
Pokombinowałem troszkę w module wysyłka (Default carrier: Najlepszy gatunek) i otrzymałem wtedy taki efekt, że jak klient wrzuca pierwszy produkt do koszyka, to koszyk sugeruje najniższy koszt dostawy: Paczka Pocztowa 9,50 zł i w miarę wkładania produktów do koszyka zmienia np. na Spedycję: 20 zł (jeśli klient przekroczy zakresy wag) ale wtedy przy realizacji zamówienia nie mam już opcji: ODBIÓR OSOBISTY.
Wiem, że marudzę ale może borykaliście się z tym problemem i wiecie co zrobić by po prostu po włożeniu pierwszego produktu do koszyka w rubryce dostawa było po prostu "0"
 
Z góry dziękuję za jakiekolwiek sugestie.
 
Pozdrawiam
 
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Create New...