Jump to content

Karty produktów (opis, dane tecniczne, itd)


Recommended Posts

Witam,

Mam pewien problem,wchodząc w dany produkt by zobaczyć jego opis , zdjęcia itd. pojawiają mi się pod zdjęciami "karty" div'y  "opis" "dane techniczne" i dodałem dla jednego produktu kartę "akcesoria", tylko że teraz karta pojawia się wszędzie, jak mogę zdefiniować żeby karta wyświetlała się dopiero po wywołaniu jej przy dodawaniu produktu poprzez  np:

NP.                  <div id=tabs-5> </div>

 

A nie za każdym razem gdy wchodzę w dowolny produkt . 

 

Adres strony to http://www.supron1.hmhost.pl

 

 

PS.

Wstyd się przyznać , ale nie pamiętam w którym pliku była możliwość zmiany np nazwy karty czy dodanie/usunięcie .

Edited by pbpo (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

możesz skorzystać z modułu który pozwoli na dodanie własnych zakładek do produktów, lub też wykonać to manualnie w pliku product.tpl

 

dodajesz tam warunek if:

dla produktu o ID = 5

{if tools::getValue('id_product')==5}

KOD ZAKŁADKI

{/if}

Link to comment
Share on other sites

Ok, to mam .

tylko pojawił się kolejny problem.

posiadam moduł HOME NEW PRODUCTS

 

początkowo gdy dodawałem 3 artukuły wyświetla mi sie NOWOŚĆ i dodaje go do modułu na stronie , dziś dodawałem kolejny jednak nie dodał sie do modułu na stronie głównej i nie posiada ikonki nowość , ponadto w tych 3 artykułach o których mówiłem(po wejściu w szczegóły) pokazała się opcja opcja dodaj do listy życzeń..  w dodany dziś przeze mnie produkcie tego nie ma co może być nie tak ?  

Link to comment
Share on other sites

możesz skorzystać z modułu który pozwoli na dodanie własnych zakładek do produktów, lub też wykonać to manualnie w pliku product.tpl

 

dodajesz tam warunek if:

dla produktu o ID = 5

{if tools::getValue('id_product')==5}

KOD ZAKŁADKI

{/if}

 

 

Próbowałem dodawać js w product.tpl ale to nie pomaga, próbowałem tez innymi sposobami i dalej pokazuje się wszędzie ta nowa zakładka. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...