Jump to content

Arkadaşca URL de Sorun

blackstyle

Recommended Posts

Merhaba ps 1.1 deyken ürün linklerim siteismi.com/ürünno-ürünismi.html di 1.2 de ürün eklediğimde iste siteismi.com/ürünkategorisi/ürünno-ürünismi.html şeklinde oluyor bunu 1.1 deki gibi nasıl yapabilirim yardım ederseniz sevinirim

Not :eski yedeğe geri döndüm 1.1 sürüme siteismi.com/home/ürünno-ürünismi.html bu şekilde oldu linklerim

• 1 month later...

sanirim magaza yolunu duzeltmissin.

http://www.filmal.org/aksiyon-macera/urunadi.html bu seilde gorunmesini istiyorsan bunu ancak .htaccess dosyasi ile arkadasca URL yi aktif ederek yapabilrisin. 1.1 den 1.2 ye update ettikten sonra sanirim dikkat etmemissin.

updatten sonra htaccess dosyasinin icindekileri sil ve CMOD 0777 yani yazma yetkisi ver. daha sonra admin panelinden arkadasca URL yi atif et ve hemen yukaridaki tablardan araclara git. en sagda ampul resminin yaninda Generators diye bir link var ona tikla. ve Htaccess dosyası olustur.

simdi linklerin istedigin gibi calisacaktir. fakat unutma hemen ftp den baglan ve .htaccess dosyasinin izinlerini degistir CMOD 0644..

yapinca bilgi ver.

• 1 month later...
  • 8 months later...
sanirim magaza yolunu duzeltmissin.

http://www.filmal.org/aksiyon-macera/urunadi.html bu seilde gorunmesini istiyorsan bunu ancak .htaccess dosyasi ile arkadasca URL yi aktif ederek yapabilrisin. 1.1 den 1.2 ye update ettikten sonra sanirim dikkat etmemissin.

updatten sonra htaccess dosyasinin icindekileri sil ve CMOD 0777 yani yazma yetkisi ver. daha sonra admin panelinden arkadasca URL yi atif et ve hemen yukaridaki tablardan araclara git. en sagda ampul resminin yaninda Generators diye bir link var ona tikla. ve Htaccess dosyası olustur.

simdi linklerin istedigin gibi calisacaktir. fakat unutma hemen ftp den baglan ve .htaccess dosyasinin izinlerini degistir CMOD 0644..

yapinca bilgi ver.

ben de arkadaşça url yi aktif edemedim.bende dediğiniz gibi ampul ışığının yanında oluştur diye bir yazı var var onda link vesaire yok.denilenleri yapmama rağmen olmadı.acaba eksik bir şeyler mi yüklendi.?

bende prestanın admin panelinde gözdesm yazıyor.sanırım onu indirmişim zamanında.onuda düzeltmek istiyorum.nasıl yaparım.yani orjinal olan admin paneli yüklemek istiyorum.