Jump to content

Dwa bloki kategorii


Recommended Posts

Witam,

 

Szukam modułu, modyfikacji lub rozwiązania, stworzenia dwóch bloków (oddzielonych) kategorii.

 

Chcę oddzielić główny produkt sklepu od dodatkowych "gadżetów".

 

Czytałem o z duplikowaniu modułu kategorii pod inną nazwą, ale nie wiem czy to jest dobre rozwiązanie.

 

Działam na prestashop 1.4.4.1

 

Jest w stanie ktoś mi pomóc? Wpadł Wam jakiś moduł przypadkiem?

Link to comment
Share on other sites

duplikacja modułu wchodzi w grę, jednak na zwykłej duplikacji się nei skończy bowiem będzie trzeba wyedytować kod tak, aby pokazywał tylko wybrane kategorie. podobnie z oryginalnym modułem (tym nie duplikowanym)

 

to co bym zrobił ja, to przygotował drzewo kategorii, następnie za pomocą modułu html block, albo contentbox utworzył kod do wyświetlenia osobnego bloku kategorii z kategoriami które chcesz, troche pracy będzie (głównie wklejania linków ;) ale obejdzie się bez tworzenia dodatkowe modułu. zastrzegam jednak, że nie jest to zbyt dobre rozwiązanie głównie z uwagi na fakt, że będzie trzeba go aktualizować wraz z każdą aktualizacją kategorii

 

przygotowałem moduł

dwa i więcej - bloki kateogrii

Link to comment
Share on other sites

Za dużo zabawy. Poza tym klientowi tego nie wcisnę. Opcjonalnie mogę zrobić porządek i te "gadżety" zrzucić na sam dół.

 

Chociaż dodatkową kolumnę można by było ukryć w kategoriach (nie pokazuj czy coś w ten deseń) i wyrzucić ją statycznymi linkami do htmlboxa. Ale to i tak zabawa w jedną stronę.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...