Jump to content

Burun Farkıyla Öndeyim [Sohbet]

Recommended Posts

Dün yeni bir tema yaparken ürüne bakılmanın bazen gereksiz olduğunu bunu hızlıca bakılabilir olmasını ve isteyen isterse detaylı açıklamaya bakabileceği ile ilgileniyordum

Buna benzer zaten bazı arkadaaşların yaptıkları modüller var ama benim dün yaptığım görüntüyü bu sabah bilgisayarımı açarken prestahop 1.6 da görüncer şaşırdım ama olsun yinede burun farkıyla öndeyim

benim yaptığım

cec.png

Prestashop 1.6 daki

d26x.png

• Like 3

Merhaba , küçük bir yorumda ben yamak isterim, bana soracak olursanız tamamen gereksiz bir işlem olarak görüyorum bu tip işlemleri...e-ticaret kullanıcıları, genelde toplumun e-ticaret'ten alış veriş yapan tabakası bellidir...(Harran ovasında tütün kıran ayşe teyze e-ticaret'ten alış veriş yapmaz) ve bu insanlar sürekli bilgisayar kullanan insanlarıdır...sitelerde kayan yazı yanım sönen dönen hoplayan zıplayan ve pop-up pencerelerden hoşlanmazlar...Bu tarz işlemlerin popülerliği olsaydı Türkiye'de ve dünyadaki en büyük e-ticaret siteleri de kullanırdı...

Neyseki dünyadaki birçok Prestashop kullanıcısı sizin gibi düşünmüyor :)

Prestashop tercih edenlerin bir çoğuda fantezi olsun diye e-ticaret kuranlar...(en azından Türkye'de öyle) ciddi anlamda popüler olan bir tane PrestaShop e-ticaret sistemi yok, o nedenle profesyonel düşünmeyen kişilerin bu tar fantezileri sevmeleri normaldir...bazen gerçekler-ide konuşmak gerekir...:)

• Create New...