Jump to content

pozycjonowanie


karolbin1

Recommended Posts

nie wiem dokładnie co chcesz zmienić, nagłówki są wszędzie. na każdej ze stron masz jakiś. w tym przypadku, jeżeli chcesz je w jakiś sposób zmienić (w jaki? nic nie wiemy) to po prostu zmieniasz je w plikach szablonu, tj. "themes/TWOJ_SZABLON/"

Link to comment
Share on other sites

tak jak wspomniałem wszystko zależy od tego jakie strony chcesz edytować.

 

np. strona główna składa się z poszczególnych modułów, w związku z tym musisz edytowac pliki .tpl modułów które masz na stronie głównej (np. homefeatured). Jeżeli to co chcesz zmienić nie jest modułem na głównej - sprawdź pliki header.tpl / footer.tpl zlokalizowane są one w katalogu z template

 

jeżeli chodzi o strone produktu - product.tpl

jeżeli strone kategori - category.tpl

 

wszystko zależy od miejsc, które chcesz zmienić :)

Link to comment
Share on other sites

H1 tworzy Ci się automatycznie z nazwy produktu, a H2 to nie wiem czy warto sobie zawracać "gitarę", bo chyba przeglądarki nie biorą go już pod uwagę <_< , A jeśli już koniecznie musisz to w edytorze podczas wpisywania produktu zaznacz wymagany tekst i:

zPye6Ue.png

Link to comment
Share on other sites

wyszukiwarki cały czas zwracają uwagę na nagłówki <h>

w sumie to nie pomyślałem o tym edytorze, może rzeczywiście zamiast bawić się w edycje plików tpl warto zastosować powyższe rozwiązanie :)

 

tylko pytanie, co z oryginalnymi tagami, tj. tymi zdefiniowanymi w plikach .tpl ?

Link to comment
Share on other sites

Według mnie , najważniejsze aby był H1. H2 - może być ich kilka, czytałem gdzieś, że najlepiej 2 - 3 (z innych źródeł - że H2 to już nie dziś :) ) ale nie wiem dokładnie bo w ogóle nie zwracam na nie uwagi, poza H1 oczywiście :D bo on na pewno jest brany pod uwagę.

A o reszcie H.... to już chyba nie warto się rozpisywać... ^_^

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...