Jump to content

Błąd w kategoriach i produktach - ale nie zawsze


RapiCom

Recommended Posts

Co jakiś czas po kliknięciu na kategorię albo produkt, pojawiała mi się biała strona, więc skorzystałem z instrukcji jak włączyć debugera http://www.prestashop.com/forums/topic/272660-500-error-b%C5%82%C4%99dy-bia%C5%82a-strona-instrukcja-dotycz%C4%85ca-trybu-debugowania/

 

Po załączeniu jej wyskakuje mi ten błąd Fatal error: Function name must be a string in /.../tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php on line 281

 

Czasem się pojawia, a czasem nie :/

Link to comment
Share on other sites

Niestety w moim pliku Module.php kod wyglada inaczej niż w linku który podesłałeś.

 

Jeden z użytkowników napisał coś takiego

 

removing the cache condition inside the leftcolumn and footer hook of this module
the problem about smarty_internal_templatebase.php on line 281 is solved, but this is not a good solution

 

Ale szczerze pisząc - nie mam zielonego pojęcia o co chodzi.

 

Sorki dopiero z prestą przygodę zaczynam :(

Link to comment
Share on other sites

Myślałem, że mam wszystkie zilone dodać a nie tylko te 3 linijki i że czerwono usunąć. Ale tych czerwonych nie mogłem znaleźć stąd zamieszanie. Dodam te linijki i zostawie na jakiś czas do testów. Dam znać za jakiś czas czy się pojawiają problemy.

 

Dzięki za pomoc i cierpliwość :)

 

Niestety nie pomogło :/ 

 

Parse error: syntax error, unexpected 'public' (T_PUBLIC) in /...../classes/module/Module.php on line 1711

Edited by RapiCom (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

No właśnie tylko te trzy linie dodałem :(

Sprawdzę to jeszcze raz

 

Niestety nie pomogło :( Błąd nadal się wyświetla

 

Znalazłem przyczynę. Templatka była aktualna dla PS 1.5.3 więc pojawiał jej sie błąd dla 1.5.4 i wyższych :/  Zmienie templatkę i powinno hulać.

Edited by RapiCom (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...