Jump to content

[MODUŁ] Na specialne zamówienie.


Recommended Posts

Witam!

 

Szukam modułu lub małej modyfikacji, która po sprawdzeniu ilości towaru równa lub mniejsza 0 dodawała w opisie produktu napis, żę towar dostępny na zamówienie i/lub koło przycisku dodaj do koszyka. Oczywiście przycisk byłby ciągle aktywny, żeby dany towar dodać do koszyka.

 

Przydała by się tez mała modyfikacja przy finalizowaniu zamówienia chodzi mi o dodanie pytania zo crobić jeżeli przedmioty będą niedostępne i nastepnie wpisać to do uwag zamówienia.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

taka funkcja nie wymaga dodatkowego modułu :)

standardowo możesz ustawić "zamawianie" produktu gdy na magazynie nie masz ani jednej sztuki,

dodatkowo, możesz również taką informację ("żę towar dostępny na zamówienie") umieścić w szablonie product.tpl :)

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak obecnie własnie pracuje w takim systemie, ale rózne towary będą miały ten status w róznym czasie. Zrobiłbym zwykłe if (bo do tego się to sprowadza cały moj problem) ale nie wiem w jaki sposob jest przekazywana informacja na temat ilości towaru po prostu, za słabo znam preste po prostu.

 

Pozdrawiam.

EDIT:

 

Człowiek nie wyspany to człowiek głupi. Dla potomnych

{if $product->quantity <= 0}
                Towar na zamówienie.
                {/if}
 

Wstawić gdzie chcemy żeby nam się napis wyświetlił.

 

Pozdrawiam.

Edited by virusotron (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

no to mamy rozwiązanie, moduł nie był potrzebny :) kasa zaoszczędzona ;)

 

co do kwestii:

Przydała by się tez mała modyfikacja przy finalizowaniu zamówienia chodzi mi o dodanie pytania zo crobić jeżeli przedmioty będą niedostępne i nastepnie wpisać to do uwag zamówienia.

 

standardowo prestashop umożliwia dodanie wiadomości do zamówienia, może skorzystać z tego pola? ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...