Jump to content

Homefeatured - třídit zboží


Paldru

Recommended Posts

Potřebovala bych pomoc aby se v modulu homefeatured zobrazovala volba třídění zboží. Upravila jsem tento modul graficky a zobrazuje se mi na homepage seznam nejnovejsich produktu. Nedari se mi ale rozchodit strankovani "Sort by" (volba kolik produktu na stranku) a volba zobrazovani (podle nazvu/ceny/stari atd.). Prevzala jsem do templatu homefeatured pruh z jine stranky prestashopu ve kterem se volba trideni ma zobrazit, ale zrejme chybi v prislusnem php souboru kus kodu. Dekuji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tady http://www.prestashop.com/forums/topic/71266-how-to-set-home-page-as-list-of-my-product/?do=findComment&comment=1389603 se doporucuje postup nakopirovat kod z modulu homefeatured do indexu, ale ackoliv zobrazeni novych produktu na homepage podle toho navodu funguje, nefunguje strankovani a trideni produktu tak jak funguje v new-products.php/NewProductsController.php (/index.php?controller=new-products). Nevite kam se mam obratit abych nasla nekoho, kdo je schopny to vyresit? Kde se hledaji lidi, ktere se daji najmout na tuto pro programatora mozna i trivialni modifikaci?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...