Jump to content

Sklep nie działa!


MammothtankPL

Recommended Posts

czyli nie masz dostępu do front office, ale do back office dostęp jest?

sądzę, że problem możesz rozwiązać w podobny sposób: http://www.prestashop.com/forums/topic/272202-pomocy-error-500

 

zanim cokolwiek zaczniesz, możęsz jeszcze włączyć raportowanie błedów?  http://www.prestashop.com/forums/topic/272660-500-error-b%C5%82%C4%99dy-bia%C5%82a-strona-instrukcja-dotycz%C4%85ca-trybu-debugowania/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

raportowanie błędów muszę włączyć z poziomu serwera?

Tak dokładnie jest dostęp do back office a przy próbie uruchomienia sklepu pojawia się komunikat 500 error. Nie wiem czy dodatkowo nie nabroiłem usuwając te kategorię z poziomu back office

 

 

 

pojawiło się coś takiego

 

Fatal error: Out of memory (allocated 81788928) (tried to allocate 42 bytes) in /homepages/14/d455557619/htdocs/sklep/sklep/modules/blocktopmenu/blocktopmenu.php on line 627

 

 

proszę o pomoc

Edited by MammothtankPL (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

trzeba zalogować się na FTP (lub skorzystać z jakiegoś managera plików w panelu zarzązania hostingiem - o ile jest)

po zmianie tego parametru, zamiast strony internal server error 500 - zobaczysz dokładnie co i gdzie nie działa tak jak powinno

Link to comment
Share on other sites

Fatal error: Out of memory (allocated 81788928) (tried to allocate 48 bytes) in /homepages/14/d455557619/htdocs/sklep/sklep/classes/ObjectModel.php on line 1525

 

Fatal error: Out of memory (allocated 81788928) (tried to allocate 42 bytes) in /homepages/14/d455557619/htdocs/sklep/sklep/modules/blocktopmenu/blocktopmenu.php on line 627

 

takie cusie mi się pojawiają

Link to comment
Share on other sites

oznacza to tyle, że na serwerze brakuje ramu (42 bajty) i związane jest to z modułem blocktopmenu.

problemu jednak szukałbym nie w menu a w kategoriach. skoro kategoria zniknęła - tzn. że coś z nią jest nie tak. polecam link do posta który wkleiłem w odpowiedzi.

 

konieczne jest przeanalizowanie struktury tabeli z kategoriami, a zwłaszcza kategori - którą zniknęła

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...