Jump to content

[rozwiązany] Nie zmienia się cena promocyjna przy zmianie atrybutu


Recommended Posts

Jak w temacie, dwie osoby próbowały już to naprawić, ale się nie udało może coś podpowiecie...

 

Nie zmienia się cena promocyjna produktu po wyborze atrybutu. Np mamy produkt, który bazowo kosztuje 100 zł. Cena promocyjna wynosi 90 zł czyli zniżka 10 zł jest zastosowana.

 

Jeżeli atrybut podnosi wartość produktu o 20 zł, czyli cena promocyjna powinna być 110 zł to i tak pokazuje 90 zł. Jakies pomysły ?

 

Wersja sklepu 1.5.2

Edited by mentalspot (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

{if $priceDisplay >= 0 && $priceDisplay <= 2}
		<span id="{if $product->on_sale OR ($product->specificPrice AND $product->specificPrice.reduction AND $productPriceWithoutRedution > $productPrice)}our_price_displayr{else}our_price_display{/if}">{convertPrice price=$productPrice}</span>         
{/if}

doszedłem do tego, że jeżeli zmienimy ten kod powyżej na

{if $priceDisplay >= 0 && $priceDisplay <= 2}
                 <span id="our_price_display">{convertPrice price=$productPrice}</span>
{/if}

to pokaże mi cenę promocyjną dobrze, ale jeżeli produkt nie ma przeceny to mi cena sie nie zmieni w przypadku zmiany atrybutu.

 

tu utknąłem.

Edited by mentalspot (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

{if $priceDisplay >= 0 && $priceDisplay <= 2}
                                    {if $product->on_sale OR ($product->specificPrice AND $product->specificPrice.reduction AND $productPriceWithoutRedution > $productPrice)}
                                    <span id="our_price_display" class="our_price_displayr">{convertPrice price=$productPrice}</span>
                                    {else}
                                        <span id="our_price_display">{convertPrice price=$productPrice}</span>
                                    {/if}
				{/if}

Jednak doszedłem do tego. Kod wyżej działa poprawnie już.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...