Jump to content

Nový eshop - kterou verzi presty? 1.4.11 nebo 1.5.5?


Assramm (cz)

Recommended Posts

Dobrý den,

stále zvažuji na které verzi postavit nový e-shop, jestli 1.4 (např.:1.4.11) nebo 1.5 (1.5.5).

Multistore nepotřebuji, spíše by mě zajímal co nejlépe fungující e-shop, na který bych se mohl spolehnout (poslední zkušenosti mám s 1.4.0.17 ..byl to téměř jeden z prvních v řadě 1.4 a kromě nastavení pro různé skupiny uživatelů jsem neměl vážnější problém).

Zajímá mne třeba responsive design což u 1.4. není sranda (jsou theme ale nechci někoho vykrýdat) navíc je modul "mobile theme" který funguje. Pod 1.4 mám spoustu dalších modulů, které pod 1.5 zatím nefungují nebo nejsou.

 

Děkuji Vám za rady a názory:)

Link to comment
Share on other sites

Pod 1.4 mám spoustu dalších modulů, které pod 1.5 zatím nefungují nebo nejsou.

 

Sám si si asi odpovedal :)

Ja som na preste 1.4 na poslednej verzii a som spokojný...robil som aj v novej 1.5 ale dávam prednosť starej...je prehľadnejšia, má viac modulov a ľahko sa tam veci upravujú...

Link to comment
Share on other sites

Sám si si asi odpovedal :)

Ja som na preste 1.4 na poslednej verzii a som spokojný...robil som aj v novej 1.5 ale dávam prednosť starej...je prehľadnejšia, má viac modulov a ľahko sa tam veci upravujú...

 

:)

No původně jsem měl jasno, ale teď třeba řeším entity na 1.4.11 a nemůže se jich zbavit -- podle starého návodu to nefunguje a to je jen začátek:o))..

Edited by Assramm (cz) (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Záleží na tom, co je tvoje priorita. Verze 1.5 je určitě budoucnost a některé moduly jsou už jen pro tuto verzi. Responzivní šablona může být taky důvod. Na druhou stranu jsou u 1.5 některé problémy, ale 1.4 má taky svoje.

 

Takže je to spíš na sestavení seznamu nezbytných a zbytných schopností a vlastností a následném vyzkoušení v reálu.

 

Každopádně to bude nějaký kompromis.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...