Jump to content

Lista produktów - cena bez żadnych rabatów


Recommended Posts

Witam.

Kopię się już jakiś czas z tym tematem i nic z tego nie wychodzi.

Chodzi mi o wyświetlenie na liście produktów ceny bez żadnych rabatów, obniżek - cenę którą mamy wpisaną jako cenę sprzedaży w cenie produktu w PA.

W karcie produktu (product.tpl) wyciągnąłem ją poprzez 

{convertPrice price=$product->base_price}

Niestety na liście produktów(product-list.tpl) ta metoda nie skutkuje.

Jak tę cenę wyciągnąć aby się wyświetliła na liście produktów? - macie jakiś pomysł?

 

Prestashop1.5.4.1

Edited by And63 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

{$product.price_without_reduction}

 

następnym razem u góry sobie wyświetl całość danych poprzez {$products|@print_r}

 

Pamiętaj że w product.tpl dostajesz się do obiektu produktu pojedynczego i używasz $obiekt->wartosc na wszelakich listach dostajesz się do tablicy więc używasz $element.klucz 

Edited by Krystian Podemski (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Gdyby to było takie proste :) - niestety nie jest. Zmienne sobie wyświetliłem - od tego zacząłem.

{$product.price_without_reduction} - sprawdza się gdy nadasz produktowi cenę specjalną.

Natomiast mi chodzi o taką sytuację :

Mam grupę klientów "fajni", daję im rabat w wysokości 10% na produkty z kategorii Zabawki.

Goście i inni klienci widzą cenę wyjściową czyli 100 zł za np samochodzik, natomiast ci "fajni widzą cenę 90 zł ( 100zł normalnie - 10% rabatu na zabawki)

Zmienna {$product.price_without_reduction} w tym przypadku wyświetli 90zł bo to nie jest cena specjalna a rabat dla grupy dla danej kategorii. Ja chcę aby klient widział obok jego ceny ( 90zł) również normalną cenę bez żadnych zniżek, rabatów czyli 100zł.

Na karcie produktu ta cena występuje jako base_price i się wyświetla, natomiast na liście produktów base_price nie występuje :( 

Edited by And63 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...