Jump to content

dil yüklemeden sonra, site bakımda gözükmesi....

Veli

Recommended Posts

Merhaba,

Yeni prestashop kullancısıyım.  Öğrenmeye çalışıyorum.

wampta prestashop 1.5.5.0 versiyonu kurdum ve tükçe dili yükledim.

siteyi görmek istediğim de ise Bakım uyarısı seklinde bir metin çıkıyor ve site gözükmüyor. Panelden Bakım kısmından siteyi aktif eti seçip kaydettim ama site yine gözükmüyor...

Siteyi görmek için başka bir ayarmı gerekiyor ?  acemiliği mazur görün.....

post-697950-0-75476800-1378463095_thumb.jpg

Edited by Veli (see edit history)
  • Like 1

Veli bey acemilik suç değil, her zaman aklınıza takılan en basit şeyleri bile sorabilirsiniz. ;)

ancak karşılantığınız sorun ilk defa olan birşey çok ilginç siteyi aktif et seçeneğini seçtiniğiz zaman , tekrar aynı seçeneğe bakın pasif 'e mi geliyor , veritabanında kayıt problemi olabilir belki

• Like 1

Veli bey acemilik suç değil, her zaman aklınıza takılan en basit şeyleri bile sorabilirsiniz. ;)

ancak karşılantığınız sorun ilk defa olan birşey çok ilginç siteyi aktif et seçeneğini seçtiniğiz zaman , tekrar aynı seçeneğe bakın pasif 'e mi geliyor , veritabanında kayıt problemi olabilir belki

kontrol ettim, bakım kısmı tekrar pasife geçmiş. pasifte....  Sorun nedir acaba ?

Defalarca siteyi silip tekrar kurdum.  Türkçe dil dosyasını eklemeden önce sitede, yönetim panelde doğru çalışıyor...Türkçe dil dosyasını ekledikten sonra panel türkçeleşiyor ama paneldeki bazı linklere tıkladığımda boş sayfa açılıyor.

Site ise bakımda gözüküyor. Bakım kısmından site aktifi seçip kaydetsemde, yine site gözükmüyor...

Ayrıca Panelde şöyle bir hata alıyorum.

Warning! Your PHP configuration limits the maximum number of fields allowed in a form: 1000 for max_input_vars.
Please ask your hosting provider to increase the this limit to 1438 at least or edit the translation file manually.

Defalarca siteyi silip tekrar kurdum.  Türkçe dil dosyasını eklemeden önce sitede, yönetim panelde doğru çalışıyor...Türkçe dil dosyasını ekledikten sonra panel türkçeleşiyor ama paneldeki bazı linklere tıkladığımda boş sayfa açılıyor.

Site ise bakımda gözüküyor. Bakım kısmından site aktifi seçip kaydetsemde, yine site gözükmüyor...

Ayrıca Panelde şöyle bir hata alıyorum.

benim kurduğum sitelerde bir sorun çıkmıyor, ayrıca siteyi kuraraken "Default country" TURKEY olarak seçerseniz dil dosyası otomatik inip yüklenecektir.

belki wamp serverınıda bir sorun vardır. wampserver'ın en son versiyonunu indirip bir deneyiniz.