Jump to content

Zmiana czcionki w kategoriach,box kategorie - blockcategories


Recommended Posts

Witam,

 

Koledzy znów prosta sprawa ale mi nie idzie strasznie, chciałem (wyróżnić, pogróbić...) czcionke w głównym menu kategorie w Preście 1541

 

Oczywiście brat google podpowiada "blockcategories.css" niestety tego pliczku w 1514 brak, więc tradycyjnie plik *.tpl -  też brak info o czcione,przewertowałem wszystkie pliki w tym module i niestety poległem, doszedłem w końcu do Global.css ale tam znów powiększają się wszystkie w boxach a brak wyboru czcionki dla danego boxa.

 

Proszę o wskazówki !

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Doszedłem z końcu z tym ładu

 

aby działało należy w "category-tree-branch.tpl" znajdującym się w Themes/modules/blockategories znaleźć wpis w pozycji 27

 

a konkretnie : <a href="{$node.link|escape:'htmlall':'UTF-8'}" {if isset($currentCategoryId) && $node.id == $currentCategoryId}class="selected"{/if} title="{$node.desc|escape:'htmlall':'UTF-8'}"<p style="font-weight: bold">{$node.name|escape:'htmlall':'UTF-8'}</a>

 

i tam ręcznie dodać wpis <p style="font-weight: bold">  - powyżej już z dodanym (wcześniej go nie było) działa każdy z kodu HTML ale musi być dokładnie w tym miescu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...