Jump to content

Yeni Başlayanlar İçin

officeboi

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,

Ben bu zamana kadar çeşitli bir çok e-ticaret scriptleri kullandım. Bazılarının modüllerinin azınlığından, bazılarının (ücretli olanların) destek hizmetinin tamamen ticari düşüncelerinden sıkıldığım için prestashop'a geçmeye karar vermek üzereyim. Fakat özelliklerinin ne kadar tatmin edici olduğundan tam bir bilgi toplayamadım.

Türkiye'de Önemli bir erkek giyim tekstil firması için prestashop yeterli olur mu?

Mesela muhasebe entegrasyonu (nebim) uyarlılığı,

Bayilik sistemi (seçtiğimiz müşteri diğerlerinden ayrı fiyat görmesini sağlamak) toptan satış için.

Gibi benzeri bir kaç özellikleri yapabileceğinin cevabını istiyorum aslına bakarsanız.

Eminim benim gibi bir çok kişi vardır prestashop'a geçmeyi düşünen.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba

nebim entegrasyonu için ücretli hizmet satın almalı ve ek kodlama yaptırmalısınız diye düşünüyorum ancak farklı müşterilere farklı fiyat seçeneği prestashop'ta mevcut.

Bunun haricinde, prestashop'ı kesinlikle tavsiye ederim. Magento e-ticaret dünyasında ilk sırayı çekse de bence kıyas kabul etmez :)

Kolay gelsin.

• Like 2

Merhaba

nebim entegrasyonu için ücretli hizmet satın almalı ve ek kodlama yaptırmalısınız diye düşünüyorum ancak farklı müşterilere farklı fiyat seçeneği prestashop'ta mevcut.

Bunun haricinde, prestashop'ı kesinlikle tavsiye ederim. Magento e-ticaret dünyasında ilk sırayı çekse de bence kıyas kabul etmez :)

Kolay gelsin.

Cevabın için çok teşekkür ederim.

Bana böyle samimi cevaplar yeterli olacaktır.

Şimdi bazı scriptlerde yazılım ve tasarımda sınırlama oluyor.

Prestashop bu konuda sınırlaması yok sanırım.

..ve de nebim gibi muhasebe entegrasyon olayı ücretlide olsa yazılımlada yapılıyorda olsa ''yapılabilir'' olması yeterli bir cevap :)

Selamlar

Ben bu script i 4 yildir cok buyuk islerde kullandim. Oyleki yaptigim sitelerden bazilarinin cirosu yillik 1 milyar tl yi gectiler. Dunya capindada cok buyuk siteler bu script i kullaniyorlar . Bununla ilgilide size ornekler gosterebilirim. Prestashop un en cok sevdigim yani kolay entegre olmasi ve nerdeyse 0 sql kodu kullanmamiz entegrasyonlarda ve herseyin fonksiyonlarla kolay bir sekilde yapilmasi. Akliniza takilan birsey varsa cevaplamaya hazirim. Sizin icin en iyi secim olacaktir prestashop.

• Like 1

Selamlar

Ben bu script i 4 yildir cok buyuk islerde kullandim. Oyleki yaptigim sitelerden bazilarinin cirosu yillik 1 milyar tl yi gectiler. Dunya capindada cok buyuk siteler bu script i kullaniyorlar . Bununla ilgilide size ornekler gosterebilirim. Prestashop un en cok sevdigim yani kolay entegre olmasi ve nerdeyse 0 sql kodu kullanmamiz entegrasyonlarda ve herseyin fonksiyonlarla kolay bir sekilde yapilmasi. Akliniza takilan birsey varsa cevaplamaya hazirim. Sizin icin en iyi secim olacaktir prestashop.

Merhaba Safa,

Cevabın için teşekkür ederim.

Dediğim gibi Türkiye'nin önde gelen erkek giyim tekstil firmalarından birtanesinde kullanmayı düşünüyorum.

Araştırmalarımın karşılığı olumlu cevaplar vermeye başladı ve şu an test olarak kurdum ve kurcalıyorum.

Memnun kalacağımı düşünüyorum. Burada ''Showcase'' sayfasında prestashop kullanan örnek siteler listesine baktım ama yetersiz geldi bana eğer seninde benimle paylaşmak istediğin site(ler) varsa sevinirim, teşekkürler.

Merhaba, herbirine baktım inceledim. Her biri emek kokuyor banada emeğine sağlık demek düşüyor :) Paylaşımın için teşekkürler.

Edited by officeboi (see edit history)

Teşekkür ediyorum...

Bu arada erkek giyim ile alakalı bir site çalışmanız var anlaşılan tema olarak çok beğendiğim bir temayı size önere bilirim...

Farklı bir tema tarz yakalamak isteyenler için güzel olacağını düşünüyorum...

Demo için tıklayın

Daha minimal, sade ve beyaz bir tema arıyordum buldum, editlemem gerekiyor gelişmelerden haberdar edip sizinde görüşlerinizi almak isterim tabi :)

• 2 years later...