Jump to content

problem z modułem płatność przy odbiorze

Recommended Posts

Witam,

Mam problem z modułem Cashondelivery. Po wyborze płatność przy odbiorze moduł nie kończy zamówienia, ani nie wysyła zamówienia. Po kliknięciu przycisku "potwierdź zamówienie" strona się odświeża, ale żadnych efektów nie widać.

Wersja PS 1.4.7.0

wersja COD 0.4

Proszę o pomoc

nie wiem czy masz wystarczająco dużo czasu aby to testować, ale warto włączyć raportowanie błędów, być może w trakcie wyboru płatności wywali jakieś błędy które naprowadzą nas na źródło problemu

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /modules/tmspecials/tmspecials.php on line 67 Notice: Undefined index: price_without_reduction in /modules/tmspecials/tmspecials.php on line 79 Notice: Undefined index: price_without_reduction in /modules/tmspecials/tmspecials.php on line 80

tylko taki błąd się pojawił, ale chyba nie ma zbytnio związku z COD?

błąd powyżej nie jest związany z tym modułem płatności, dotyczy od modułu z templatemonster - tmspecials, raczej nie powinien on wpływać na działanie cashondelivery (to tylko warning - nie fatal error)

Share

• Create New...

Important Information

Cookies ensure the smooth running of our services. Using these, you accept the use of cookies. Learn More