Jump to content

Pomoc i sugestie z dopasowaniem karty zamówienia.


vendan

Recommended Posts

Witam, mam potrzebe takich ciekawych modyfikacji do zrobienia (sugestie jak zrobić, gdzie szukać, spróbuje zrobić sam). Wersja sklepu 1.4.1.0. Adres twojapasmanteria.pl Asortyment sklepu jest bardzo szeroki (tak mi się wydaje) a na zamowieniach czersto zdarza się ok 40 i więcej pozycji w różnych cenach i w różnym kolrze (specyfika towaru wymusza osobny kolor dodawać jako osobny produkt). Różne ceny. Ogólnie ciężko. Ok. Jak już klient złoży zamówienie i przychodzi do jego realizacji tu właśnie chciałbym troche zoptymalizować ten proces. A więc :

- podsumowanie ilości towarów na zamówieniu

- możliwość sortowania towarów w obrębie zamówienie wg. nazwy (początek w danej grupie towarowej jest taki sam - to do sprawdzania przygotowanego zamówienia) i ceny (żeby ułatwić późniejsze wybijanie paragonu, na kasie zaprogramowane tylko art. pasmanteryjny więc różnicują się na paragonie tylko wg.ceny)

- po kliknięciu na miniaturkę produktu na karcie zamówienie powiększenie zdjęcia (takie jak na karcie produktu)

- a najlepiej jakby dało się jakimś cudem generować z zamówienia fiszkę w styliu (może być nawet pusta biała strona lub okienko, to mogę sam zrobić) :

5 x 14,66

3 x 5,98

12 x 2,31

7 x 12,10

18 x 9,98

itp ^ na podstawie liczenia występowania danej ilości ceny na zamówieniu - paragon wtedy to bajka :D

 

Może ktoś ma pomysł na rozwiązanie choć jednego z tych 'problemów' będę bardzo wdzięczny :)

 

pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

TK

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...