Jump to content

productlist.css - pytanie


Recommended Posts

category.tpl odprowadza mnie grzecznie do product-list.tpl, ten z kolei do swojego arkusza stylów.

 

Interesuje mnie:

 

/* #product_list li {
 margin-bottom: 14px;
 padding: 12px 8px;
 border: 1px solid #eee;
 -moz-border-radius: 3px;
 -webkit-border-radius: 3px;
 border-radius: 3px
} */

 

Czy mam się tutaj spodziewać jakiejś treści ? Wyświetla mi pustą tabelę z obramowaniem..

 

15yapmv.jpg

Edited by syngress (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

nie bardzo rozumiem o co pytasz w tym momencie.

jezeli chcesz aby lista produktow wygladala tak:

uJta5Wj.png

 

to daj wspomniane wyzej style do:

#product_list li {
margin-bottom: 14px;
padding: 12px 8px;
border: 1px solid #eee;
-moz-border-radius: 3px;
-webkit-border-radius: 3px;
border-radius: 3px;
clear: both;
overflow: hidden;
display: block;
}

Link to comment
Share on other sites

vekia global.css wymieszany jest totalnie z moim arkuszem, dlatego robią się straszne rozjazdy, ale dziękuje, właśnie o to pytałem, obramuje każdy produkt z osobna. W moim przypadku wprowadzę prostą zmianę, z border: 1px solid zrobię border-top: 1px

 

efekt ?

 

x28pdy.jpg

 

Przy okazji zapytam o button (compare) pojawia się u mnie 2 razy.

To tak w oryginale być miało ?

Link to comment
Share on other sites

ok, sprawdziłem, pojawia Ci się dodatkowy button niezależny od produktów, związany on jest z dolną paginacją (pagination.tpl)

 

z category .tpl musiałbyś usunąć tę dolną paginację - dodawana ona jest poleceniem include, powinieneś z łatwością zauważyc ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze zapytam o żółty button (moreinfo), rozumie że mogą się tam pojawić inne opcje:

Ten kod (chyba) jest odpowiedzialny za wyświetlanie dodatkowych opcji:

 

<!-- description and features -->
{if (isset($product) && $product->description) || (isset($features) && $features) || (isset($accessories) && $accessories) || (isset($HOOK_PRODUCT_TAB) && $HOOK_PRODUCT_TAB) || (isset($attachments) && $attachments) || isset($product) && $product->customizable}
<div id="more_info_block" class="clear">
<ul id="more_info_tabs" class="idTabs idTabsShort clearfix">
 {if $product->description}<li><a id="more_info_tab_more_info" href="#idTab1">{l s='More info'}</a></li>{/if}
 {if $features}<li><a id="more_info_tab_data_sheet" href="#idTab2">{l s='Data sheet'}</a></li>{/if}
 {if $attachments}<li><a id="more_info_tab_attachments" href="#idTab9">{l s='Download'}</a></li>{/if}
 {if isset($accessories) AND $accessories}<li><a href="#idTab4">{l s='Accessories'}</a></li>{/if}
 {if isset($product) && $product->customizable}<li><a href="#idTab10">{l s='Product customization'}</a></li>{/if}
 {$HOOK_PRODUCT_TAB}
</ul>

 

 

vkxpIDz.jpg

 

Tutaj również zmiana wyglądu będzie w global'u ?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...