Jump to content

Problem z powiadomieniami o sprzedaży


kevox1

Recommended Posts

Witam mam problem ponieważ testuję swoją stronę zanim otworzę i zauważyłem że mimo skonfigurowania e-mail to nie dostaję powiadomienia na email że dany produkt został zakupiony czy coś w tym stylu , i nie dostaję informacji jako kupujący że kupiłem przedmiot na danej stronie . Jest mi to potrzebne ponieważ mam niedługo otworzyć sklep , oczywiście w panelu presta informuje mnie ale nie zaglądam tam co 5 min tylko jak coś trzeba na stronę dodać , a o sprzedaży nic nie wiem jak tam nie jestem i klienci mogą dzwonić z zapytaniem : co z wysyłką ? , o której nic nie wiem , dopiero po wejściu w panel administracyjny .

Link to comment
Share on other sites

teraz mam tak że dostaję wiadomość tą co powinien dostać ten co dopiero się zarejestrował . O co chodzi? a nie dostałem informacji o tym że jest nowy klient , tylko tego maila który on powinien otrzymać czyli login , hasło itp

Link to comment
Share on other sites

teraz mam problem że dostaję obydwa powiadomienia , na e-mail sklepu i to nie jeden tylko aż około 1500 wiadomości o tym samym powiadomieniu , nie mam pojęcia co się stało . Ktoś wie jak to naprawić ,bym dostawał tylko informacje o zamówieniu? i jako jedna wiadomość a nie 1500 .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...