Jump to content
lisz55

nie wyświetla produktów

Recommended Posts

Mam kilka produktów które się nie wyświetlają, po kliknięciu w link jest błąd 404. Są na liście produktów i w kategori, ale strony samego produktu nei znajduje.

wersja 1.5.4.1

jest jakakolwiek szansa przetestowania sklepu o którym mowa? jeżeli tak, możesz podać adres url?

to jest kod ean, nie mogę usunąć spacji z tego pola, bo wyskakuje wtedy błąd że kod ean jest nieprawidłowy i spacja pozostaje

poza tym mam np jeszcze taki produkt który się nei wyświetla:

http://www.gufi.pl/36-baterie-camelion-plus-alkaline-15-v-aaa-high-energy-4260033150042.html&adtoken=16ff178b5e2acd81a6a7b731f419c6a1&ad=bzvohy15fnppodwt&id_employee=1

tylko tutaj nawet sie w kategorii nei wyswietla i w kodzie ean nei ma spacji

Edited by lisz55 (see edit history)

mi akurat 404 się wyświetla, ale wcześniej tez maiłem taki komunikat w rpzypadku tego produktu

już odkryłem źródło problemu, w opcjach produktu jest ustawione status niedostepny i dlatego sie nie wyświetla. Tylko dlaczego tak sie dzieje?

Da się jakoś szybko sprawdzic, które produkty są tak ustawione?

Edited by lisz55 (see edit history)

Witam. Mój sklep nagle przestał wyświetlać wybrane produkty (zdjęcia) ponadto główne menu przestało działać. Czy możecie podpowiedzieć co może być powodem takiej sytuacji?

On 9/23/2020 at 6:44 PM, domowy said:

Witam. Mój sklep nagle przestał wyświetlać wybrane produkty (zdjęcia) ponadto główne menu przestało działać. Czy możecie podpowiedzieć co może być powodem takiej sytuacji?

Trochę ogólnie, przydałby się URL żeby zerknąć w konsole. Problem może jest prostszy niż się wydaje.