Jump to content

Ortak Ödeme Sayfası & SSL Sertifikası

Recommended Posts

Merhabalar,

Çalıştığım firma bir elemana Prestashop ile site yaptırmış. Ben de karıştıra karıştıra öğrendim. Havale ve kapıda ödeme ile ücret tahsil ediyoruz ancak online ödeme olayına girmek istiyoruz. Öncelikle, SSL Belgesi olmadan İş Bankasının sayfasına yönlendirip oradan ödeme yapmak istiyoruz. Bunun için ücretsiz modül var mıdır? Ayrıca biz iş bankasını tercih ettik ancak sizin banka önerileriniz nelerdir?

Saygılarımla

iş bankası gayet güzel , ortak ödeme sayfasından ssl sertifikası olmadan ödeme alabilirsiniz. ancak ortak ödeme sayfasına bazı bankalar yıllık eksra ücret alıyor , bunu sormanızda fayda var.

ziraat bankası ortak ödeme sayfası ve pos için herhangi bir ücret almıyor . buda sizin için bir şeçenek olabilir.

ücretsiz modul yok mahalesef. ancak payu'yu tercih edebilirsiniz.

ücretsiz payu modulunu birkaç gün içinde yayınlıyacağım. modul hazır ancak şuanda birkaç düzenleme yapmadan buraya koymak istemiyorum. payu 'yuda düşünebilirsiniz.

• Like 2

iş bankası veya diğer bankalar sanal pos örnek entegrasyon kodlarını verirler. bu kodları prestashop için entegre etmeniz gerekiyor. eğer entegre edebilecekseniz modul almanıza gerek yok.

http://www.prestasource.info/prestashop/modul-yazma-egitimleri/page/2/

burda nasıl modul yazılır diye 2 sene önce örnek bir modul yazmıştım. buda sizinde faydası dokunabilir.

• Like 1

"..ancak payu'yu tercih edebilirsiniz.

ücretsiz payu modulunu birkaç gün içinde yayınlıyacağım. modul hazır ancak şuanda birkaç düzenleme yapmadan buraya koymak istemiyorum. payu 'yuda düşünebilirsiniz. .." VAlla çok iyi bi haber . Ne zaman biter ? ve paylaşıma açıldığını en hızlı şekilde nasıl öğreniriz ?

"..ancak payu'yu tercih edebilirsiniz.

ücretsiz payu modulunu birkaç gün içinde yayınlıyacağım. modul hazır ancak şuanda birkaç düzenleme yapmadan buraya koymak istemiyorum. payu 'yuda düşünebilirsiniz. .." VAlla çok iyi bi haber . Ne zaman biter ? ve paylaşıma açıldığını en hızlı şekilde nasıl öğreniriz ?

bu hafta sonuna yetişir. ;)

• 2 weeks later...

Her akşam buraya bakıyorum " acaba payu modülü tamamlandı mı ? " diye   :) . Anlayışınıza sığınarak soruyorum . Daha çok bekleyecek miyiz ? .  :) dilerim bir aksilikle karşılaşmazsınız .

yok aksilik filan modul hazır kullanan siteler var , yoğunluktan koyamıyorum buraya :) bugün yarın modulu düzenler korum buraya ;)

• Like 2

• Create New...