Jump to content
  • 0

masimo

Question

Witam,

Mam problem z mod_rewrite ponieważ z hostingu przysłali mi informację że jest uruchomiony domyślnie a w zakładce SEO i URL wyświetla mi informację :

Przepisywanie URL (mod_rewrite) nie jest aktywne na Twoim serwerze lub nie jest możliwe sprawdzenie konfiguracji Twojego serwera. Jeżeli chcesz używać przyjaznych URL-i musisz aktywować tą funkcję.

Oczywiście sprawdzałem też w htaccess i też mam on . Ma ktoś może jakiś pomysł ?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

nie ma się czym przejmować. ten komunikat wyświetla się, albowiem konfiguracja serwera uniemożliwia skryptowi php sprawdzenie, czy ta funkcja jest dostępna (ot taka forma zabezpieczeń, która ukrywa konfigurację serwera przed potencjalnymi hackerami).

Nic, tylko się cieszyć, że serwer jest zabezpieczony ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

dziwne, albowiem komunikat o "niedostępnośći" mod_rewrite nie powinien wpływać na możliwość uruchomienia trybu przyjaznych linków. Czyli problem sprowadza się do tego, że nie masz możliwości włączenia tego parametru? Czy po prostu, mimo włączenia, tryb nie działa? (już się trochę pogubiłem)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak tak , jak napisałem w poprzednim poście . Generalnie sprawa wyglądała bardziej skomplikowanie , ponieważ przenosiłem stronę na inny serwer i domenę z włączoną opcją mod_rewrite , po przeniesieniu nie działały przyjazne linki , trzeba było tylko je wyłączyć i włączyć , jak się teraz przekonałem .

 

Dziękuję i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...