Jump to content

controller=AdminOrders


Recommended Posts

hej

 

Presta jest z założenia mega rozbudowanym systemem sklepowym, który czasami ma funkcje, które powodują u mnie opad szczęki.

Jednak medal ma dwie strony...

Mówię tu o module dla "operatora sklepu" który to przynajmniej u nas drukuje i obrabia zamówienia już z papieru. Moduł który obsługuje panel zamówień (controller=AdminOrders) jest mega ubogi (np. nie zawiera wszystkich dostępnych informacji kontaktowych do klienta) a funkcja drukowania zamówienia w sklepie to czysty "wydruk strony internetowej" porozrzucanej i nieskładnej formie zawierjącej większość nie potrzebnych treści.

 

czy spotkaliście się może z innym modułem bądź przeróbką głównego admin orders, która to by wyglądała lepiej i miała większe funkcjonalności ??

Link to comment
Share on other sites

AdminOrders nie jest modułem, to integralna część prestashop (kontroler) - więc jedyne co wchodzi w grę to modyfikacja kontrolera (najbezpieczniej override) lub równoległe korzystanie z jakiegoś modułu (chyba był taki do zarządzania, co nazywał się orlique)

Link to comment
Share on other sites

no niby tak, ale niestety nie podoba mi się to to germańskie rozwiązanie :( (pomijając już kwestię 500pln)

zwyczajne wyświetlanie informacji sensownych w adminorders mi się marzy oraz drukowanie tego czego potrzebuję jedynie...

 

może jakieś inne rozwiązania ?

Link to comment
Share on other sites

wzr1one - thx, też tak robię od kilku dni. Zadziwiające jest jednak to, że przy tak zaawansowanej technologii, mechanizmach najwyższych lotów, to co właściciel sklepu musi robić najczęściej pozostaje najbardziej niedopracowane a właściwie w prawie niedopuszczalnej formie... to już 20-to letni oscommerce miał to dużo bardziej dopracowane

 

ps. presta developers - może to właśnie nisza dla Was ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...