Jump to content
  • 0

Zamówienie 5 kroków - problem


Thoriam

Question

Witam niestety znowu dopadł mnie problem. Otóż gdy przełączę typ zamówienia na 5 kroków prestashop się zacina np. google chrome wywala komunikat "ta strona internetowa zawiera pętlę przekierowań". Nie wiem do końca czy to wina hostingu czy skryptu ale raz przez przypadek zadziałało.

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

hmm a jakaś mała podpowiedź jak zresetować htaccess? w logach znalazłem tylko parę błędów takiej samej treści, które chyba nie mają nic wspólnego

Invalid product vars at line 108 in file classes/Link.php
Link to comment
Share on other sites

  • 0

raczej nie powinno to wpłynąć na proces zamawiania, jeszcze jedno pytanie, czy logi o których mówisz mają również logi pochodzące z apache? czasami hosterzy wydzielają dwa pliki na logi z apache, i logi z php.

 

jak zregenerować plik htaccess? wystarczy go usunąć z serwera (z root katalogu Twojego sklepu)

przed usunięciem nie zapomnij o backupie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

regeneracja nie pomogła. Logi o których wcześniej mówiłem to logi z folderu log prestashop. Ale i w tych serwerowych nie ma nic ciekawego np. File does not exist: /sciezka_do_katalogu/favicon.ico i wiele innych podobnych błędów tylko z innymi plikami. Jedyne co ciekawego znalazłem to File does not exist: /sciezka_do_katalogu/zamowienie, referer: http://www.mojadomena.pl

Edited by Thoriam (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...