Jump to content

Mała zmiana pozycji


Recommended Posts

Chciałbym, aby w moim sklepie zawartość zakładki "Opis" pokazywała się na stronie "pełnego produktu" w miejscu, w którym teraz jest "krótki opis produktu". Krótkiego opisu produktu może w ogóle nie być widać na stronie z pełnym opisem, bo u mnie jest to powtórzenie części pełnego opisu.

 

Prawdopodobnie wystarczy zmajstrować coś w pliku "products.tpl". Czy ktoś wie co należy gdzie przenieść?

Link to comment
Share on other sites

dokładnie tak, chodzi o plik product.tpl

mam nadizeje, że korzystasz ze standardowego template

 

w tym pliku masz taki kod:

  {if $product->description_short}
   <div id="short_description_content" class="rte align_justify">{$product->description_short}</div>
  {/if}
  {if $product->description}
  <p class="buttons_bottom_block"><a href="javascript:{ldelim}{rdelim}" class="button">{l s='More details'}</a></p>
  {/if}

to jest kod odpowiedzialny za wyświetlanie się opisu, zastąp go tym:

{$product->description}

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź, jednak nie dokładnie o to mi chodziło. Prawdopodobnie źle się wyraziłem :)

 

Zakładka "Opis" na stronie produktu zwiera listę cech. I właśnie ten fragment (zawartość zakładki "Opis" u dołu ekranu) chciałbym wyświetlać w miejscu, w którym obecnie znajduje się "krótki opis" produktu (a nie zastąpić krótki opis pełnym opisem). Oczywiście chciałbym też, aby u dołu strony ta zakładka z listą cech już się nie pokazywała.

Link to comment
Share on other sites

zatem za fragment o którym mówisz odpowiada kod:

{if isset($features) && $features}
 <!-- product's features -->
 <ul id="idTab2" class="bullet">
 {foreach from=$features item=feature}
	    {if isset($feature.value)}
   <li><span>{$feature.name|escape:'htmlall':'UTF-8'}</span> {$feature.value|escape:'htmlall':'UTF-8'}</li>
	    {/if}
 {/foreach}
 </ul>
{/if}

 

możesz go zakomententować: {* *}

ów kod wklejasz zaraz pod krótkim opisem (już bez znaków zakomentowania oczywiście)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
×
×
  • Create New...