Jump to content

kategori sorunum

agasar_ts61

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar şuraya sol alttaki alana kategori eklenıyor ama birtürlü home nin yanındaki yere ekleyemedim kategori eklerken otomatik home yada alt kategoriler cıkıyor ilk kurulumda orda kategori vardı home seçili olmadıgı için cıkıyor ama yeni kategori eklerken oromatik home yi seçiyor tiki de kaldıramıyorum.farklı tarayıcılarlada denedım olmadı sizce nasıl halledicem ?

qzc2u.jpg

Merhaba dostum üst menü ayrı sol kategori ayrı alanlar. Sol tarafa ürün kategorilerini eklersin üst menü de istediğin linkleri gösterirsin. Üst menüyü düzenlemek için admin panelinden modüller üst yatay menü modülünü düzenle seçeneği tıklayarak dilediğin gibi özelleştirebilirsin.

• Like 1

Merhaba dostum üst menü ayrı sol kategori ayrı alanlar. Sol tarafa ürün kategorilerini eklersin üst menü de istediğin linkleri gösterirsin. Üst menüyü düzenlemek için admin panelinden modüller üst yatay menü modülünü düzenle seçeneği tıklayarak dilediğin gibi özelleştirebilirsin.

allah razı olsun sağol kardeşim

nereden yapılıyor yardımcı olursnaız sevinirim

admin paneli den çevirillere girin orada modül çevirileri var oradan düzenleme yapabilirsiniz.

Yönetim Paneli -> Yer -> Çeviriler <- sayfasından ya da yönetim paneliniz ingilizce ise;

BackOffice -> Location -> Translation <- sayfasını açın ve kullandığınız temayı seçip düzenlemek istediğiniz dilin bayrağına tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirisniz.

Kolay gelsin.

• 1 month later...

Merhaba arkadaslar 

merhaba arkadaşlar şuraya sol alttaki alana kategori eklenıyor ama birtürlü home nin yanındaki yere ekleyemedim kategori eklerken otomatik home yada alt kategoriler cıkıyor ilk kurulumda orda kategori vardı home seçili olmadıgı için cıkıyor ama yeni kategori eklerken oromatik home yi seçiyor tiki de kaldıramıyorum.farklı tarayıcılarlada denedım olmadı sizce nasıl halledicem ?
qzc2u.jpg

Yayınevleri başlıgını ben Markalar yapmak istiyorum nasıl yapabilirm ?

• 2 months later...
  • 4 weeks later...