Jump to content

PrestaShop 1.5.4 - skórka Fresh Market - problem z menu


Recommended Posts

Witajcie,

 

Zakładam sklep na PS z wykorzystaniem motywu FreshMarket. Niestety, dopiero się uczę i mam wrażenie, że robię dużo błędów. Potrzebuję pomocy bo sama już nie ogarniam...

 

Konkretnie:

1. Załączam stronę główną ze skórką Freshmarket

 

2. Mam problem z głównym, poziomym menu:

  • Jak mam przemieszczać w poziomie poszczególne pozycje (Strona główna, Dzieci, Drogeria, Blog itp)? Chcę przenieść "Strona Główna na lewą stronę do pozycji 1.
  • Co mam zrobić aby "Strona Główna" była tylko elementem klikalnym (zawsze powrót na Stronę Główną sklepu) bez rozwijanego menu? Widziałam w panelu administracji, że wszystkie kategorie, które stworzyłam są przypisane do Strona Główna. Jak można to zmienić?

3. Nad boxem KOSZYK miałam box KATEGORIE. Niestety, coś namieszałam (chyba w Moduły w Administracji) i box KATEGORIE zniknął.

 

 

Czy ktoś z Was jest w stanie mi pomóc? Oczywiście, w przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt.

 

 

 

 

Z góry dziękuję za pomoc!

A.

post-619182-0-29507100-1375267749_thumb.jpg

Edited by Agnieszka Pocztarska (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

1) w tym przypadku trzeba usunąć cała konfigurację i dodawać elementy do menu zgodnie z kolejnością (niestety, nie ma możliwości zrekonfigurowania pozycji w ustawieniach modułu)

 

2) zamiast dodawać kategorię "Strona główna" proponuję utworzyć "zwykły" link:

mzS6QmM.png

 

z nazwą "Strona Główna" oraz adresem url wskazującym na stronę główną sklepu

Link to comment
Share on other sites

No dobrze, poradziłam sobie jakoś z tym menu poziomym oraz STRONA GŁÓWNĄ :) - dzięki za naprowadzenie mnie.

 

Ale został jeszcze 3-ci punkt z listy problemów:

 

3. Nad boxem KOSZYK miałam box KATEGORIE. Niestety, coś namieszałam (chyba w Moduły w Administracji) i box KATEGORIE zniknął.

 

Co zrobiłam, że nagle zniknął ten box KATEGORIE?

 

Pozdr.

A.

Link to comment
Share on other sites

dziękuje za dodatkowe informacje, teraz się wyjaśniło

jest to moduł block categories

proszę się upewnić że jest on zainstalowany w moduły > moduły

 

jeżeli jest i mimo to nie wyświetla się - proponuję odinstalować go i zainstalować ponownie (opcjonalnie zresetować klikając na button "reset")

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...