Jump to content
  • 0

Podatki takie same dla różnych krajów


sliw

Question

Witam, prośba gorąca .Od tygodnia walczyłem z odpowiednią dla mnie konfiguracją płatności / wysyłki dla polski oraz zagranicy.

Pozostał mi problem podatkowy i reguł podatków. Czy mogę Was prosic o podpowiedz dotyczącą sprawy:

Ceny w sklepie posutawiane ceny netto dodan reguła pl standart rate 23 % komplet wyswietla sie prawidłowo w jezyku polskim i w ustawienia na PL w adresach ( dostawy i / lub faktury)

Problem pojawił sie jesli w danych adresowych zorganizowałem inny testowy adres - w tym przypadku DE ) , czesc cen pokazała mi sie jako netto na sklepie a czesc z podatkiem.

Co zrobić aby wszedzie ( dla kazdego kraju ) obowiązała jednolita stawka VAT 23 % bez wzgledu na kraj.

Z gory dziekuje za pomoc

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

witaj

 

pytanie czy to zgodne z prawem? ;) vatu w pewnych sytuacjach sie nie powinno naliczać, niemniej jednak powracając do tematu. Wspomniałeś coś takiego:

czesc cen pokazała mi sie jako netto na sklepie a czesc z podatkiem.

mam rozumieć, że zalogowałeś się jako klient z Niemiec, i część produktów na sklepie była z podatkiem, a cześć nie? W tym jest problem? Ten sam problem dotyczy innych krajów? np. Polski?

 

 

Czy zdefiniowałeś również wartość podatku dla pozostałych krajów które masz dostępne?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Kurcze może coś za szybko napisałem. Chodzi o to , zeby ceny były zawsze w brutto. bez wzgledu z jakiego rejonu ktos wchodzi

Sprzedaż realizowana jest PL przez firme zarejestrowana w polsce. Natomiast jak wczoraj ktoś wszedł z angli kupil towar po netto. NIe wiem czemu :(

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Podbije jeszcze raz temat. Sprawa jest taka ze w sklepie dodałem sie jako klient z UK i mam ceny netto mimo ze na sklepie pustawiane wszsytkoz normalnym naszym VATem

ps Czy jest mozliwosc wyłączenia darmowej wysyłki za granice (u mnie strefa europe) ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...