Jump to content

Co je lepší: nainstalovat prestu 1.5.4.1 a poté češtinu nebo rovnou český instalační balík?


Guest

Recommended Posts

chci se zeptat, co je lepší:

 

nainstalovat nejdříve nejnovější staženou prestu zde na "prestashop.com" verzi prestashop 1.5.4.1 a poté po instalaci presty přes administrativu doinstalovat češtinu

NEBO

je lepší přes stránku

"http://wiki.prestacs.cz/index.php?title=PrestaShop_%E2%80%93_lokalizace#Instala.C4.8Dn.C3.AD_bal.C3.AD.C4.8Dky_ke_sta.C5.BEen.C3.AD:"

(odkaz rovnou na ten český instalační balík: http://wiki.prestacs..._1.5.4.1_cs.zip)

stáhnout rovnou český instalační balík a nainstalovat rovnou tenhle?

 

jde mi o to když budu mít zezačátku eshop jen v češtině (ale možná v daleké budoucnosti bych možná nahazoval angličtinu a němčinu) jestli jedna varianta nebo druhá varianta nemá nějaké výhody nevýhody. doteď jsem vždy instaloval presatu co jsem zde stahnul a poté doinstaloval češtinu ale docela teď přemýšlím jestli není lepší rovnou stáhnout ten český instalátor ale nevím kde je ta čeština novější nebo jestli náhodou nemá jedna nebo druhá varianta nějaký zásah který v té druhé variantě není a nebo jestli např přímo český instalátor nemůže mít nějaký problém s moduly které bych např v budoucnu doinstalovával. atd..

 

předem všem co se podělí o radu budu moc vděčný :)

 

EDIT: trochu mě totiž zaráží že zde stažitelný anglický instalátor má velikost +- 17.201kb a ten český jen +- 16.306kb a to přitom jde o stejnou verzi 1.5.4.1, ja sem spíš naopak čekal že český instalátor bude větší. nevim třeba až někdo poradí a řekne plus a minus toho a toho řešení tak zjistím proč tomu tak vlastně je.

Edited by MPart (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...