Jump to content

store manager prestashop - jak go dostać za darmo !


Recommended Posts

czesc

 

na pewno spotkaliście się z sytuacją że trzeba aktualizować stany w sklepie dodawać zdjęcia itd. i przyałby się do tego soft - ja osobiście używałem tego

 

Moduł STORE MANAGER

 

osobiście dla mnie chyba najlepsze oprogramowanie tego typu jedynym problemem jest 31 dzień jego użytkowania a mianowicie konieczność zapłacenia 200 lub 350 $ - nie ukrywam że sporo - chociaż soft jest tego wart

 

ale postanowiłem jako typowy przedstawiciel naszej nacji :) poszukać jakiejś zniżki

i co się okazało

po chyba 5 dniach otrzymałem na maila kupon 10%

podczas rozmowy z operatorem na ich stronie otrzymałem kupon na 15%

ale jak to polak postanowiłem "strzelić focha" że tak mało i zażądałem minimum 20 %

i tutaj moje zdziwienie i przechodzę zarazem do sedna sprawy

otóż ww. firma posiada 2 promocje

zniżka 50%

oraz zniżka 100% na obie wersja oprogramowania !!!

 

tutaj link do promocji 100% - http://blog.prestashopmanager.com/2013/01/facebook-fans-get-store-manager-for.html

 

kiedy tylko otrzymałem tą informację przystąpiłem do działania

po około tygodniu działań dostałem właśnie totalnie za free licencję na darmowe oprogramowanie w wersji pro - co istotne licencja jest lifetime :)

 

piszę to bo wiem jak uciążliwe jest np. aktualizowanie bazy z presty a jak banalnie to wygląda w tym programie

jeśli chcecie poradę jak zdobyć taką licencę - piszcie do mnie na pw

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

ja nie miałem żadnego problemu z egzotyką kont - stock managera nie trzeba raczej przedstawiać

a licencja PRO jest warta swojej ceny (miałem na nią odłożoną kasę i czekałem aż się skończy okres trial)

dlatego jak dowiedziałem się o tej promocji to momentalnie zabrałem się do działania

 

i każdemu polecam wysilić się troszeczkę (albo zapłacić ;p) - bo program naprawdę jest wart aby go posiadać :)

 

co do programów typu likeplus - nie zadziała posty mogą polubić tylko twoi znajomi ;p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

oto cześć rozmowy jaką przeprowadziłem (i często przeprowadzam ) z nowymi użytkownikami

 

[11:34:45] xxxx: aha:) no właśnie tego potrzebuje:) to powiesz mi jak uzyskales 100 lubie to?
[11:36:03] smok dragomir: a nie prościej kupić sobie ten program ??
[11:36:21] xxxx: ale po co skoro moze byc za darmo
[11:36:32] xxxx: ?:)
[11:37:10] smok dragomir: co sprzedajesz ??
[11:37:16] xxxx: jeszcze nic:)
[11:37:26] xxxx: dopiero zapoznaje sie z tym jak prowadzic sklep:)

 

dla wszystkich którzy dopiero zapoznają się z prestą i nie prowadzą żadnego biznesu - tutaj macie link do programu

 

http://prestashopmanager.com/files/PrestaShopManagerSetup.exe

 

jak już zaczniecie działać i ten program będzie wam potrzebny to wtedy piszcie a na początek chociaż go przetestujcie i zobaczcie czy coś takiego jest wam w ogóle potrzebne

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Odświeżę temat- przy linku widziałem rozszerzenie .exe- czy store manager to program, który się instaluje na kompie i pójdzie tylko na windzie? Bo całe życie siedzę na linuksie i to trochę by mi życie skomplikowało... Niby może pójdzie pod WINE, ale nie wiadomo na ile to stabilnie będzie chodziło... 

Link to comment
Share on other sites

wystarczy wejść na stronę producenta

 

Technical Requirements for Store Manager for PrestaShop Standard Edition - Additional License:

  • PrestaShop v 1.5.x, PrestaShop v 1.4.x, PrestaShop v 1.3.x
  • Windows XP/2003/Vista/Windows 7 (32/64 bit)
  • 2Gb RAM
  • 1024x768 screen resolution
  • Internet connection
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

malutki update i drobna historia

 

Po zapoczątkowaniu tego tematu zgłosiło się do mnie kilkanaście osób które  chciały uzyskać licencję na ten program

Większość nie miała pojęcia do czego on służy - niektórzy nawet nie wiedzieli że jest to program samodzielny myśląc że to moduł (pominę milczeniem)

 

Pomimo tego pomogłem tym osobom w zdobyciu licencji

 

Ku mojemu zaskoczeniu kilka osób po jej uzyskaniu zwróciło się do mnie z propozycją żebym albo odkupił od nich program ! - albo pomógł im go sprzedać !

 

Dla mnie takie coś to delikatnie mówiąc przegięcie

Totalnym przegięciem natomiast była cena za jaką osoby te chciały go "oddać" - 1.000 zł ! (okazja bo i tak zaoszczędzisz 200 zł )

 

Od tego momentu postanowiłem że udzielę pomocy w zdobyciu tego programu tylko osobą którym jest on naprawdę potrzebny - dlatego zdecydowałem się że pomoc tą będę udzielać odpłatnie ! - jest to może dziwne ale uważam że jeśli ktoś naprawdę chce ten program a względy biznesowe (dopiero co otworzył firmę, początkowy brak ruchu itd.) ograniczają mu jego zakup za pełną kwotę (choć uważam że program naprawdę wart jest swojej ceny!) - to za opłatą 100 zł udzielę pełnych wskazówek i pomogę w jego uzyskaniu w innym przypadku radź sobie "przyjacielu" sam (wszystkich natomiast zachęcam do nabycia programu w jego normalnej cenie)

 

Sorry ale chciwość niektórych osób przekracza wszelkie granica ! - pomijam już że te kilka uzyskanych licencji można uznać za zmarnowane

 

Jeśli ktoś potrzebuje pomocy w zdobyciu programu i przeczytał to co powyżej :) - niech pisze na PRV

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...