Jump to content

aktualizácia a spadnutie obchodu


lelyl

Recommended Posts

Ahojte,

potrebujem pomoc. Po aktualizácii 1.3.6.0 na 1.5.4.1 pomocou automatickej aktualizacie modulom 1 click mi spadol komplet cely obchod. Stale mi pise Chuba serveru a ja neviem kde je chyba. nevie mi niekto poradit?

Link to comment
Share on other sites

Po aktualizácii 1.3.6.0 na 1.5.4.1 pomocou automatickej aktualizacie modulom 1 click mi spadol komplet cely obchod. Stale mi pise Chyba serveru a ja neviem kde je chyba. Nevie mi niekto poradit?

 

Modul automatickej aktualizácie má veľa nedostatkov a asi nebude dobre fungovať pre 1.3.6.0 + tiež prechod na 1.5.x býva niekedy bolestivý. Skús spraviť najprv manuálny update na 1.4.11 a keď to pôjde, tak potom ďaľší na 1.5.x

 

Takže teraz obnov zo zálohy a ...

Link to comment
Share on other sites

Modul automatickej aktualizácie má veľa nedostatkov a asi nebude dobre fungovať pre 1.3.6.0 + tiež prechod na 1.5.x býva niekedy bolestivý. Skús spraviť najprv manuálny update na 1.4.11 a keď to pôjde, tak potom ďaľší na 1.5.x

 

Takže teraz obnov zo zálohy a ...

 

Dobrý deň,

tak som aktualizovala na 1.4.11 podla rady, vsetko fungovalo ta som skusila modulom 1 click upgrade upgradnut na 1.5, v tom okamihu mi nastal problem v obchode "Aktuálna téma "prestashop" nie je dostupná. Prosím skontrolujte názov adresára a prístupové práva." Toto je všetko čo vidím na stránke. Po zmene témy v administrácii mi vyhodí tabulku Chyba servera.

Skúšala som si nainštalovať tiež len 1.5 nanovo (iný server) ale neviem do neho dať databázu aby to bolo aj funkčné.

Edited by lelyl (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Dobrý deň,

tak som aktualizovala na 1.4.11 podla rady, vsetko fungovalo ta som skusila modulom 1 click upgrade upgradnut na 1.5, v tom okamihu mi nastal problem v obchode "Aktuálna téma "prestashop" nie je dostupná. Prosím skontrolujte názov adresára a prístupové práva." Toto je všetko čo vidím na stránke. Po zmene témy v administrácii mi vyhodí tabulku Chyba servera.

Skúšala som si nainštalovať tiež len 1.5 nanovo (iný server) ale neviem do neho dať databázu aby to bolo aj funkčné.

 

Ako som už vyššie napísal modul 1 click upgrade nefunguje úplne dobre. Ja odporúčam manuálny upgrade.

 

+ problém môže byť ešte v tom, že od verzie 1.5.x sa základná téma už nevolá "prestashop"

 

Ak máš vlastnú tému a vlastné moduly, tak tieto ti nebudú fungovať v 1.5.x

Edited by Peter Liska (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Ako som už vyššie napísal modul 1 click upgrade nefunguje úplne dobre. Ja odporúčam manuálny upgrade.

 

+ problém môže byť ešte v tom, že od verzie 1.5.x sa základná téma už nevolá "prestashop"

 

Ak máš vlastnú tému a vlastné moduly, tak tieto ti nebudú fungovať v 1.5.x

 

Nevieš, kde v databáze by sa dal prepísať názov? Lebo samozrejme po nahratí databázy mi to celé spadne v 1.5.x

Link to comment
Share on other sites

Nevieš, kde v databáze by sa dal prepísať názov? Lebo samozrejme po nahratí databázy mi to celé spadne v 1.5.x

 

Chlape, ja naozaj netuším, prečo ti to nefunguje :) Budeš sa s tým musieť potrápiť sám. Prechod na 1.5.x je niekedy divočina :unsure:

 

Názov témy sa dá zmeniť v "settings.inc.php"

Link to comment
Share on other sites

Chlape, ja naozaj netuším, prečo ti to nefunguje :) Budeš sa s tým musieť potrápiť sám. Prechod na 1.5.x je niekedy divočina :unsure: Názov témy sa dá zmeniť v "settings.inc.php"

 

No skusala som to prepisat nazv databazy este predtym ale nepomohlo nic... pri instalacii mi da ze je problem s databazou a vytvori si cistu... takze neviem co s tym dalej ako to tam dostat.. ci je nejaka moznost prepisat len konkretne casti databazy

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...