Jump to content

Generátor kombinací


menace

Recommended Posts

Zdravím,

 

potřeboval bych poradit. Mám atributy výrobku - RAM, HHD, SSD, atd. Chci použít ve verzi 1.5.4 generátor kombinací. Provedu výběr - vše je ok. Potom dám generovat a objeví se mi pouze bílá stránka. Čím to asi tak je? :o) Ještě by mě zajímalo, jak odstanit hromadně kombinace, které už mám. Protože odklikávat je po jedné, je opravdu nad moje nervy.

 

Díky za radu...

Link to comment
Share on other sites

Bílou stránku bych viděl na timeout serveru nebo nedostatek paměti. Zkoušíš to přímo na webu nebo na lokální verzi?

 

Myslím, že na fóru jsou někde popsané SQL dotazy, které kompletně vyčistí shop od produktů (a taky třeba testovacích objednávek).

Link to comment
Share on other sites

Zkouším to přímo na serveru. Přešel jsem už i na vyšší verzi hostingu, kde si mlžu zvednout memory limit na 512 MB a časový limit na 300. Ale posunul jsem se o kousíček dál. Bohužel těch variant je tolik, že to pořád padá :o(

Link to comment
Share on other sites

Možná by pomohla práce na lokální verzi.

 

Stejně by se změny v shopu nebo takovém projektu obecně měly napřed odladit lokálně, pak odzkoušet ve zkušební verzi co nejvíce podobné plné verzi a až pak to dát do produkční verze shopu.

 

Tedy jestli nejde o nějaký hobby shop, kde výdělek je až na posledním místě.

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem se snažil změnit na localu paměť ze 128MB na 512 a celé mi to spadlo. Přeinstaloval jsem wampserver na nejnovější verzi a spadla mi čelist :o)) Nějak jsem se zasekl hned na zprovoznění SQL klienta a tak jsem se vrátil na předešlou verzi (pohodlnější a méně složitá). Někde jsem se dočetl, že PS je schopná vygenerovat pouze nějakých 800 kombinací atributů. Je to pravda?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...