Jump to content

Wyśrodkowanie Minic Slidera i MeGa DrOwN mEnU Evolution


Recommended Posts

Chodzi o inną stronę.. ;)

Bawię się robiąc w preście zwykłą stronę.. Wizytówkę.. www.maladekoratornia.pl (właśnie przeinstalowywuję preste więc pod linkiem nic nie ma) Ma to być parę sliderów i ewentualnie ze 3 strony informacyjne..

 

 

 

Chodzi o to że na górze ma być logo.. niżej menu.. pod tym slider który chcę by był troszkę większy niż standardowe 980 pix.. i gdy go powiększe to on się powiększa ale tylko z prawej strony.. z lewej jest na równi a z prawej wystaje.. dlatego chcę go wyśrodkować..

Ta sama sytuacja jest z mega drown menu evolution gdy chcę je zmniejszyć albo powiększyć to zawsze dzieje się to od lewej..

Link to comment
Share on other sites

przepraszam zatem, że się tak wyrwałem, ale znam Twoją stronę na pamięć :P

z tego co widzę slider jest tam wycentrowany

 

aby wycentrowac menu usuwamy float:left; oraz dodajemy: display:inline-block; w: modules/blocktopmenu/css/superfish-modified.css

.sf-menu li {
display: inline-block;
position: relative;
border-right: 1px solid #777;
}

 

dodatkowo dla .sf-menu ustawiamy: text-align:center;

.sf-menu {
text-align: center;
float: left;
margin-bottom: 1em;
}

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Więc mówisz że podoba Ci się moja stronka ;)

 

Jeśli chodzi o instrukcję to dzięki za pomoc.. ale podałeś mi opis jak wyśrodkować górne menu poziome ;) a mi chodziło o minic slidera i mega drovn menu evolution.. :)

Ale nie martw się Twoja odpowiedź i tak była pomocna bo załapałem że to się zmienia w .css

..ale i tak jeszcze za chiny nie kojarze które opcje tam trzeba zmienić.. teraz siedziełem z 30min.. zmieniałem, kombinowałem i nic z tego nie wyszło.. :/ Masakra jakaś.. i jak byś mógł mi powiedzieć jak np lekko podnieść lub obniżyć jakiś moduł by były mniejsze luki między nimi.. był bym bardzo wdzięczny..

 

 

Ps. A co powiesz o http://maladekoratornia.pl myślisz ze da sie zrobic w prestashopie fajna zwykła stronkę..? (narazie się tylko bawię, wszystkie opisy pozmieniam :)

Edited by eurodollar (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

na upartego da się zrobić zwykłą stronę ;)

Nie bardzo potrafię znaleźć porównanie, ale to tak, jakby wytoczyć armatę na komara ;)

 

co do pomocy, bardzo chętnie, ale nie wiem gdzie znajdę te rzeczy do wycentrowania o których mówisz, myślałem, ze mówisz o tej stronie i elementach które tam masz (jest menu, jest i slider)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...