Jump to content
  • 0

Wyświetlanie innych produktów, na stronie produktu


jakubjakub

Question

Witam,

 

Poszukuje sposobu na wyświetlanie produktów w miejscu np. Product-footer, chodzi o to, żeby były wyświetlane losowe produkty, lub też z tej samej kategorii na stronie danego produktu.

 

Nie interesuje mnie wbudowany moduł, w którym trzeba wpisywać powiązane produkty i wtedy się wyświetlaja, chodzi mi o to, żeby losowe produkty były wyświetlane. Jest coś takiego?

 

Druga sprawa, to zoom. Jak ustawić zoom na zdjęcie w home featured products, lub też w kategoriach, tak aby można zobaczyć zdjęcie bez wchodzenia na stronę produktu?

 

Presta 1.5.3.1

strona: www.crazy-stickers.pl

Link to comment
Share on other sites

25 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Wejdź w zakładkę moduły i wpisz "productscategory", powinien wyskoczyć Ci moduł nazwany... "Kategoria produktów" - niestety.

 

Ale moduł mimo że źle przetłumaczony spełnia swoje założenia i wyświetla inne produkty z tej samej kategorii :)

 

Jeśli chodzi o zoom to może poszukaj na forum na anglojęzycznych podforach, temat wałkowany już kilkanaście razy.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie wiedzieć czemu, nie mam tego modułu w mojej preście i nie mogę znaleźć nigdzie do

Edit: Już znalazłem.

 

Edit 2: Zainstalowałem, zmieniłem miniaturki na większe i rozjeżdża się na 2 kolumny ten moduł:

http://www.crazy-stickers.pl/index.php?id_product=53&controller=product

 

ktoś wie, co edytować, żeby produkty były tam w 1 linii?

Edited by jakubjakub (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Teraz mam inny problem, mam kategorię "wszystko" gdzie są wszystkie produkty dodane i ten moduł wyświetla mi właśnie 30 pierwszych produktów z kategorii wszystko. Nie było by to problemem, jeśli były by to 30 losowych produktów, nawet było by to wskazane, ale pokazuje to za każdym razem tylko 30 pierwszych i tych samych za każdym razem. Co zmienić, żeby były to np. losowe? Żeby brało produkty np. tak jak w module homefeatured?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

po przemyśleniu sprawy i zaglądnięciu w źródła, jest inna lepsza opcja:

 

plik productscategory.php

 

linia 120

$categoryProducts = $category->getProducts($this->context->language->id, 1, 100); /* 100 products max. */

 

zmień ją na:

 $categoryProducts = $category->getProducts($this->context->language->id, 1, 100,null,null,null,true,true); /* 100 products max. */

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Faktycznie jest ten moduł. Co ciekawe jak szukałem w modułach to nie znalazło, mimo zaznaczenia że ma szukać w zainstalowanych oraz nie zainstalowanych. Dopiero jak szukałem w ogólnej wyszukiwarce na back office to znalazło. Dzięki

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

generalnie wszystko pięknie, ale...

 

1) te okropne kropki, które śnią mi się po nocach... jak się tego pozbyć? :)

http://sklep.meblezrattanu.com.pl/krzesla-fotele-sofy/8-fotel-bujano-obrotowy-0501.html

 

2) Liczba 6, przed "Pasujące lub podobne meble", można to jakoś usunąć? Szukałem, ale nie widzę opcji...

3) Czy da się ustawić taki sam wygląd jak to co jest niżej, czyli ręcznie powiązane produkty;

3a) Może lepiej 2 wiersze po 3 produkty, trochę większe?

4) Jak przenieść losowane produkty pod opis.

 

To mój pierwszy post na forum i pierwszy raz korzystam z Presta... można powiedzieć że jestem prawiczkiem ;)

 

---

1) ogarnąłem

Edited by maciejonek (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

podłacze sie pod temat.

A mianowice w produktach tej samej kategorii wyswietlają mi sie produkty które do niej nie należa. CZy to zalezy od kategorii nadrzędnej? strona www.seagarden.pl. W kategorii kraby mam korale.

Drugim pytaniem byla losowosc ale juz widze odpowiedz.

 

Trzecie pytanie: czy jest możliwość podpiecia bloku polecane do lewej kolumny na stronie produktu? Mam tylko blok polecane na stronie głównej a tego jak nazwa wskazuje chyba tam umieścic nie moge? CZy ktoś zna odpowiedz.

Pozdrawiam

Edited by [email protected] (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Odświeżę temat ponieważ robiłem tak jak wyżej napisane aby produkty w tym module wyświetlały się w losowy sposób czyli zamieniłem
w linij 130, na:

$category_products = $category->getProducts($this->context->language->id, 1, 100,null,null,null,true,true,30); /* 100 products max. */

jednak nie pomogło dalej produkty wyświetlają się w tej samej kolejności przy każdym odświeżeniu strony czyli 30 pierwszych produktów z tej kategorii a nie losowych :(
Wie ktoś jak to zrobić do wersji modułu 1.7 i presta shop 1.6.1.0? aby wyświetlał losowe produkty?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Odświeżę temat ponieważ robiłem tak jak wyżej napisane aby produkty w tym module wyświetlały się w losowy sposób czyli zamieniłem

w linij 130, na:

$category_products = $category->getProducts($this->context->language->id, 1, 100,null,null,null,true,true,30); /* 100 products max. */

jednak nie pomogło dalej produkty wyświetlają się w tej samej kolejności przy każdym odświeżeniu strony czyli 30 pierwszych produktów z tej kategorii a nie losowych :(

Wie ktoś jak to zrobić do wersji modułu 1.7 i presta shop 1.6.1.0? aby wyświetlał losowe produkty?

 

 

a możesz zerknąć czy czyszczenie cache sklepu zmienia produkty?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 8/2/2013 at 10:50 AM, vekia said:

po ostatnim true dodaj jeszcze ,30:

 

 


 $categoryProducts = $category->getProducts($this->context->language->id, 1, 100,null,null,null,true,true,30); /* 100 products max. */
 

 

 

myślę, żę teraz bedzie OK

Modyfikacja działa super - można w automatyczny sposób wyświetlać jedynie dostępne produkty w kategorii?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Panowie a zdarza Wam się,  że ten moduł "ps_categoryproducts"  wyświetla inne produkty niż w tej kategorii?

Mam wrażenie, że on pokazuje produkty z nadrzędnej kategorii jaką jest np. Produkty (główna kategoria, która umożliwia wyświetlenie produktu na stronie głównej)

Macie jakiś pomysł? Albo to jakiś unfall tego modułu i trzeba coś poprawić w kodzie?

Dzięki za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...