Jump to content

Jaki moduł dla Poczty Polskiej ?


Recommended Posts

witam

 

chciałbym wprowadzić w sklepie nowego dostawcę - Pocztę Polską

orientujecie się może czy istnieje jakiś moduł integrujący prestę (ver 1.5.4.1) z e-nadawcą ? (dla przesyłek biznesowych?)

 

osobiście znalazłem jedno rozwiązanie ((link) - rozwiązanie niby darmowe (ale jednak płatne - płatne są moduły obsługujące przesyłkę ) - osobiście BARDZO nie lubię abonamentów (tak jak jest to zaproponowane w tym module)

stąd moje pytanie - może znacie jakieś inne rozwiązanie (może być płatne) które będzie integrować prestę i e-nadawcę

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mała aktualizacja tematu

 

znalazłem taką oto stronkę - http://postplus.pl/

 

już myślałem że moje problemy właśnie się rozwiązały kiedy administrator ww strony poinformował mnie że projekt nie jest już rozwijany i niestety dla mojej wersji presty nie działa :(

 

może ktoś z was kojarzy , posiada moduł dla poczty ?? - chętnie odkupię (jeśli tylko działa ;)

Link to comment
Share on other sites

Jest kilka możliwości,

 

A mianowicie osobny program msadres , którego używałem jakiś czas, teraz przesiadłem się na myadmin ze strony www.megamo.pl

 

----------------

 

Dobra nie zauważyłem w poście wyżej, że nie lubisz abonamentów i znasz już megamo. Zatem na chwilę obecną pozostaje ci program msadres , który łączysz z bazą sklepu , podajesz zapytanie SQL i importuje ci zamówienia (również z allegro)

Edited by zyxell (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...